Rockowe Zaduszki w Rogoźnie

Rockowe Zaduszki w RogoźnieWieczorem 2 listopada w sali Rogozińskiego Ośrodka Kultury odbyła druga edycja Rockowych Zaduszek zorganizowanych przez stowarzyszenie Rogozińska Inicjatywa Kulturalna. Jak zawsze frekwencja dopisała.

Około 80 młodszych i starszych sympatyków rockowego grania razem z wykonawcami rodzimej sceny muzycznej stworzyło niezapomniany klimat odpowiadający zaduszkowej atmosferze. Przy świecach i dźwiękach akustycznych gitar można było posłuchać "poezji krzyczanej" w wykonaniu Klaudyny, Krzysztofa i Roberta (znanych z Fucking Pomidors)oraz coverów Dżemu w interpretacji Mateusza Łabiaka.

Ponadto wszyscy obecni byli świadkami pierwszego występu nowego zespołu CisHa stworzonego przez Przemka i Gracjana znanych wcześniej z zespołu OJCOWIE oraz Roberta Bauma.Gdy wybrzmiały ostatnie dźwięki instrumentów, z głośników popłynęła muzyka z płyt vinylowych pozostawiając uczestników spotkania w atmosferze zadumy i refleksji.

red. PN

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież