W niedzielę w Rogoźnie było bluesowo

Wczorajszy wieczór 04.11.2012r. upłynął w Rogoźnie pod znakiem harmonijki ustnej i bluesa. W RCK wystąpiła ikona polskiej muzyki bluesowej Sławek Wierzcholski wraz ze stworzoną 30 lat temu Nocną Zmianą Bluesa.

Koncert gwiazd poprzedził występ rogozińskiej kapeli Bluestonosz z charyzmatycznym wokalistą Przemkiem Nagórnym na czele, która rozgrzała publiczność standardami bluesa i rocka.

Wczorajszy koncert Sławka Wierzcholskiego z Nocną Zmianą Bluesa był na pewno wydarzeniem muzycznym i artystycznym ostatnich tygodni albo nawet miesięcy w Rogoźnie.

Dobry blues to rzetelne rythmy bluesowo-rockowe i bluesowe riffy z solowymi popisami poszczególnych muzyków, teksty traktujące o sprawach egzystencjalnych, brzmienie harmonijki oraz charakterystyczne kołysanie publiczności podczas słuchania.

Leader zespołu prowadził dialog z publicznością, zabawnymi dykteryjkami z życia muzyków oraz ciekawymi informacjami z historii bluesa, bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię zgromadzonej widowni.

Znakomita atmosfera i rewelacyjna muzyka spowodowała, że w Rogoźnie epidemia "Chorych na Bluesa" rośnie.

Na koncercie wirtuoz harmonijki pojawił się ze swoim obecnym składem Nocnej Zmiany Bluesa – Marek Dąbrowski (gitara), Piotr Dąbrowski (bas), Witold Jąkalski (gitara) oraz Grzegorz Minicz (perkusja)."


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież