Iwona Markiewicz wyróżniona za wkład w życie kulturalne Obornik (foto)

Wyróżnienie dla "Artysty Stąd" przypadło w tym roku Iwonie Markiewicz.

Tegoroczne wyróżnienie „ARTYSTA STĄD” przypadło w udziale IWONIE MARKIEWICZ, tancerce, założycielce i dyrektorce Szkoły Ruchu i Tańca. Złote jabłuszko symbol wyróżnienia oraz okolicznościowy dyplom zostały wręczone na dorocznym koncercie „Jesteśmy stąd”.

”ARTYSTA STĄD”  to wyróżnienie przyznawane raz w roku osobom które mają szczególny wkład w życie kulturalne Obornik. Wyróżnienie to przyznaje Kapituła w skład której wchodzą przedstawiciele placówek kulturalnych Obornik oraz uhonorowani „złotym jabłuszkiem” w latach ubiegłych….

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież