lll Międyszkolny Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego

tworczosc ks. jana twardowskiego fot. um oborniki

W Obornikach odbył się już III Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego.

18 stycznia w Bibliotece Publicznej odbył się III Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego, którego organizatorem był Zespół Szkół w Kowanówku. Na widowni zasiedli zaproszeni goście: ks. Rafał Banaszak – Proboszcz Parafii św. Józefa w Obornikach, pani Dorota Mullauer z Przedszkola nr 1 „Bajeczka” w Obornikach, pani Katarzyna Rabiega z Wydawnictwa Świętego Wojciecha w Poznaniu oraz pani Elżbieta Kidacka – ilustratorka książek ks. Jana Twardowskiego. Podczas przeglądu wystąpili:

  • Zespół Do Re Mi z ZS w Kowanówku pod kierunkiem pani Moniki Bąkowskiej;
  • Klasa III c ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach pod kierunkiem pani Joanny Mazur;
  • Klasa III ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Obornikach pod kierunkiem pani Katarzyny Siwickiej – Jóźwiak;
  • Klasa III d wraz z Krystianem Chrzanowskim, uczniem klasy IV, ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod kierunkiem pani Magdaleny Henschel.

Impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarium bibliotecznych wydarzeń, została przygotowana głównie przez uczniów najmłodszych klas, co bardzo cieszy zarówno organizatorów jak i wychowawców i opiekunów. Pełne ciepła spotkanie wypełnione było melodyjnym śpiewem, dźwięcznym graniem na Bum Bum Rurkach, a nade wszystko – piękną recytacją. Widzowie mieli okazję zobaczyć również wspaniałe misterium bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów z SP nr 2. Wydarzeniu towarzyszył tradycyjny kiermasz książek z Wydawnictwa Św. Wojciecha.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież