Projekt OOK- wersja z 2017 i 2016 roku

Projekt OOK

Matyja i Ritter - Architekt i Inżynier Budownictwa Spółka partnerska udostępniła nam projekty Obornickiego Ośrodka Kultury z roku 2016 i 2017. Zachęcamy do dyskusji.

Zapraszamy do zapoznania się z wersją projektu Obornickiego Ośrodka Kultury także z roku 2016. Jeśli chodzi o wnętrze budynków to trudno dziś wyrokować jak dokładnie będzie wyglądać. Szczególnie rozbieżności dotyczą rodzajów materiałów, którę zostaną wykorzystane przy adaptacji poszczegolnych pomieszczeń.

Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

Wersja 2017:

Wersja 2016:

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież