Spotkanie autorskie

E Kubaszak

 

W piątkowy wieczór (10.09.2016) obornicką Bibliotekę Publiczna odwiedziła Emilia Kubaszak autorka książki "Żar prawdy". Jest to debiutancka powieść autorki, tym bardziej miło, że na pierwsze spotkanie z publicznością wybrała naszą Bibliotekę.

Przybyli na spotkanie miłośnicy literatury mieli okazję spotkać osobę otwartą na drugiego człowieka, wrażliwą i cierpliwie dążącą do wybranego przez siebie celu. Autorka długo i wytrwale zabiegała o wydanie "Żaru prawdy".

Pani Emilia jest miłośniczką czytania oraz wnikliwą obserwatorką życia i otaczajacej nas rzeczywistości, co stało sie inspiracją do napisania powieści. Autorka krótko i ciekawie przedstawiła główne wątki zawarte w książce, celem zachęcenia do przeczytania tej grupy czytelników, którzy powieści jeszcze nie przeczytali. Czytelnicy, którzy znali treść zaitrygował tytuł, będący można powiedzieć clou utworu i w tym kierunku wywiązała sie dyskusja.

Mimo ukończenia studiów ekonomicznych jest osobą z duszą romantycznej humanistki mamy nadzieję, że w sprawie pisarstwa Pani Emilia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, na co czytelnicy będą cierpliwie czekać.

Życzymy, więc autorce powodzenia na kolejnych spotkaniach z czytelnikami, oraz na szybkie pojawienie się kolejnej powieści. 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież