„Muzyczne Zaduszki” w Obornickim Ośrodku Kultury

IMG 2574m

Czyli wspomnienia twórczości artystów których już nie ma wśród nas. Jest to już czwarty koncert z tego wspominkowego cyklu. W latach ubiegłych wspominaliśmy dorobek artystyczny między innymi Agnieszki Osieckiej czy Krzysztofa Klenczona.

W tym roku wykonawcy koncertu przypomnieli teksty Jeremiego Przybory, znanego z telewizyjnego „Kabaretu Starszych Panów” czy radiowego teatrzyku „Eterek”.

Pomysłodawcą cyklu oraz twórca poszczególnych koncertów jest dobrze znany oborniczanom i nie tylko Marcin Samolczyk. W przygotowanie tegorocznego koncertu włączył się opiekun grupy „Tacy Sami” Lech Faron.

Tak jak zapowiadaliśmy w koncercie udział wzięli: Magdalena Frąszczak, Dajana Runowska, Agata Niedzielska, zespól „Tacy Sami” oraz już wcześniej wymienieni Lech Faron i Marcin Samolczyk. Wokalistom akompaniował znany poznański muzyk Robert Stachowiak.

Usłyszeliśmy między innymi takie piosenki jak: „Jak pan mógł”, „Bo we mnie jest sex”, „Ja dla pana czasu nie mam”, „Addio pomidory”, „Kaziu zakochaj się” i inne. Między wykonywanymi utworami prowadzący koncert przytaczali zabawne historyjki i anegdoty autorstwa Jeremiego Przybory.

Dodatkowymi atutami koncertu były: niepowtarzalna scenografia wykonana i zaprojektowana przez Jadwigę Majchrzak Zagrodnik oraz słodkie niespodzianki o które zadbali wolontariusze działający w kolejnej edycji projektu „Szlachetna Paczka”.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież