Pożegnanie prof. Józefa Czypka

ostatnia-droga

W środę 29.10.14 pożegnano w Obornikach prof. Józefa Czypka. Ceremonia pogrzebowa przyciągnęła kilkaset osób. Śmierć jest nieuniknioną konsekwencją życia, jednak zawsze trudno jest to nam, pozostającym przy życiu zrozumieć, znieść..

Urodzony w Rożnowie w 1939 roku Józef Czypek przez całe swoje życie zawodowe związany był z edukacją i muzyką. Pełnił różne zaszczytne funkcje zawodowe, jednak to co na pewno pozostanie w pamięci wielu ludzi, to jego zaangażowanie w tworzenie i prowadzenie chórów i zespołów folklorystycznych. Każdy z państwa zapewne słyszał o chórze Cantilena, Chórze Pro Musica, o Obornickiej Orkiestrze Dętej czy zespołach folklorystycznych Maniewie i Rożnowie.

Święto Zmarłych będzie okazją do odwiedzenia miejsca spoczynku pana Józefa Czypka. Ten skromny znicz jest wyrazem wdzięczności za piękne życie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież