Koncert kolęd w bibliotece

Kolędy w Bibliotece fot. UMiG ObornikiWe wtorek, 12 stycznia w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Oborniki odbył się noworoczny koncert kolęd uczniów Aliny Forysiak. Koncerty te stanowią już swoistą tradycję i zawsze organizowane są w murach placówki dyrektor Krystyny Eichler. Licznie przybyła na występ publiczność wysłuchała utworów w tym m.in.: „White Christmas” czy „Lulajże Jezuniu”, zaprezentowanych przez jedenastu młodych wykonawców.

Podopieczni Pani Aliny, którzy zaprezentowali się w bibliotece to: Wiktoria Bączkowska, Karolina Chudzicka, Jagoda Borowiak, Martyna Kubat, Marcin Piechuła, Ania Wrzeszcz, Karolina Garstkiewicz, Tomek Markiewicz, Krystian Ratajczak, Asia Dąbrowska, Jakub Nochowicz.

Tuż po młodych wykonawcach, publiczności zaprezentowali się także dorośli artyści Renata fot. UMiG ObornikiWrzeszcz – wokalistka oraz Rogoziński Chór Kameralny, działający przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół LO im. Przemysława II, pod dyrekcją Witolda Zielińskiego.,

 

 

 

 

 

 

 

źródło UMiG Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież