Muzyczne Zaduszki

Koncert w sali kameralnej OOK zgromadził 02.11.2012r. komplet słuchaczy. W piosenkach wspominano tych, których nie ma wśród nas a żyją w piosenkach, które komponowali i śpiewali. Dobrany repertuar wykonanych utworów stworzył ciepły i żywy klimat przywołujący wspaniałych artystów, którzy choć odeszli, wciąż żyją wśród nas ...

Zaśpiewano piosenki : Agnieszki Osieckiej, Mieczysława Fogga, Violetty Villas, Andrzeja Zauchy, Ryszarda Rynkowskiego, Aleksandra Żabczyńskiego, Bogusława Meca, Ireny Jarockiej, Ryszarda Ridla, Ludmiły Jakubczak, Marka Grechuty. Wystąpili, przy wsparciu instrumentalnym Roberta Płócienniczaka (instr. klawiszowe) i Ryszarda Janusza (perkusja) : Monika Singer, Paula Wróblewska, Weronika Wrzeszcz, Łukasz Bul i Marcin Samolczyk.

Muzyczne Zaduszki pięknie dopełniły ten listopadowy czas zadumy i nostalgii, afirmując opierającą się czasowi sztukę ulotnej a jakże wiecznej muzyki ...

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież