fbpx

Wszystko ma swój czas … Grzegorz Markowski

Na profilu społecznościowym Patrycji Markowskiej opublikował wpis jej ojciec, Grzegorz Markowski. To przykra wiadomość dla fanów.

Muzyk ogłosił w nim, że nie planuje powrócić na scenę z zespołem Perfect. Przyczyną tego stanu rzeczy jest nie tylko trudna sytuacja pandemiczna, która uniemożliwia muzykowi uczestniczenie we wspólnych próbach zespołu i zapowiadanych koncertach, których terminy są przekładane, ale jego stan zdrowia.

"Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z wami, obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca. To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył" - napisał Grzegorz Markowski.

Wszystko ma swój czas … trzeba to zrozumieć i co najważniejsze, jest co wspominać. Przepiękne melodie, wzruszenia, koncerty … Dziękujemy Panie Grzegorzu, jest Pan NIEPOKONANY!

 

foto: https://www.youtube.com/