Chór Pro Musica występował w Białymstoku

Chró Pro Musica im. Józefa Czypka zdobył BRĄZOWY DYPLOM na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Białymstoku.

20 października 2019 r.  Chór „Pro Musica” im. Józefa Czypka, śpiewem radował się czyli CANTU GAUDEAMUS na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym. W sobotę, 19 października mieliśmy zaszczyt  wraz z innymi chórami brać udział w koncercie w Auli Magna w pięknym barokowym Pałacu Branickich, który może poszczycić się wielką historią, ale także przepięknie utrzymanymi ogrodami znajdującymi się za Pałacem. Była to dla nas nie tylko wielka uczta duchowa, ale także wspaniałe doświadczenie na gruncie muzycznym. Mieliśmy okazje skonfrontować się z innymi chórami nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Po koncercie odbyło się spotkanie integracyjne delegacji wszystkich uczestniczących chórów wraz z jurorami, podczas którego mogliśmy lepiej się poznać, wymienić doświadczenia i życzyć sobie powodzenia w kolejnym dniu, w którym miały odbyć się przesłuchania konkursowe. Podczas zwiedzania miasta spontanicznie daliśmy recital w jednej z restauracji na białostockiej starówce co spotkało się z wielkim entuzjazmem lokalnej społeczności.

 

W niedzielę, 20 października po przesłuchaniu konkursowym, odbyło się ogłoszenie wyników. Chór „Pro Musica” im. Józefa Czypka otrzymał BRĄZOWY DYPLOM. Zważywszy na to, że poziom konkursu był bardzo wysoki, a konkurencja niezwykle silna poczuliśmy się bardzo docenieni i wyróżnieni przez Jury.

                                                                                                                                                                                                                                                                             Pro Musica

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież