OOK rozlosuje nagrody!

Obornicki Ośrodek Kultury ma specjalne nagrody dla uczestników warsztatów.

Dla uczestników zajęć i warsztatów w OOK rozlosowane zostaną KARTY PREZENTOWE (wartości od 50 zł – 150 zł)do zrealizowania w EMPIK- u.  W losowaniu kart wezmą udział uczestnicy zajęć i warsztatów odbywających się w Obornickim Ośrodku Kultury w sezonie 2019/2020, którzy do 31 października 2019 r.opłacą swój udział w zajęciach za cały rok. Losowanie odbędzie się w sali widowiskowej OOK 9 listopada br.podczas koncertu zespołu Brass Band. W

Obornicki Ośrodek Kultury o wynikach poinformuje na swojej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2