Podróże do granic, czyli rowerami przez Australię (foto)

Robert Czerniak opowiadał w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Oborniki o Australii.

W czwartek – 12 września, o podróżowaniu, Australii oraz zmaganiu się z własnymi słabościami w naszej bibliotece opowiadał podróżnik Robert Czerniak.

Pan Robert wraz z trzema uczestnikami wyprawy przy pomocy rowerów przejechali ponad 10 000 km. Najciekawsze doświadczenia, które opisywał Robert Czerniak wiązały się przede wszystkim z: gościnnością Australijczyków, nowym rokiem w Sydney, sierocińcem dla kangurów, misiami koala, eukaliptusami, Wielką Rafą Koralową  i upałami dochodzącymi do 50 stopni Celsjusza.
Spotkanie zorganizowano w ramach projektu „Biblioteka oknem na świat” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Obornikach. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież