Skip to main content

O portalu

Zmiany na eoborniki.pl

Zmiany na eoborniki.pl
 
Od wielkanocnego poniedziałku  nasz portal zmienił troszeczkę wygląd i funkcjonalność. Złożyło się na to kilka czynników, jednak jak to zwykle w życiu bywa ogromna praca związana z migracją systemy planowana była na miesiąc czerwiec nie kwiecień.
 
Co się stało?
 
Wielka sobota okazała się naprawdę wielka w historii naszego portalu, statystyki zarejestrowały prawie 1900 niepowtarzalnych odwiedzających do momentu gdy doszło do znacznego przeciążenia serwera. Powstały splot sytuacji wywołał zablokowanie części funkcjonalności serwisu.
Ta sytuacja zmusiła nas do natychmiastowego działania, w efekcie w niedzielę i w poniedziałek portal wyglądał “kiepsko”. W tych dniach dokonaliśmy wyboru nowej platformy oraz została wykonana ogromna praca migracji na nowe oprogramowanie.
 
Czy będzie lepiej?
 
Trudno powiedzieć jak będzie zachowywał się nowy serwer. Już widzimy, że nie jest ma znacznego przyspieszenia. Na tą chwilę nie udało się jeszcze przywrócić pełnej funkcjonalności, choćby związanej z zakładką “tv-eO” czy galerii zdjęć. Będziemy to uzupełniać.
 
Podziękowania
 
Dziękujemy bardzo, za tak liczne odwiedziny naszego portalu, liczymy, ze nasze działania zmierzające do polepszenia  funkcjonowania portalu będą odebrane pozytywnie. Ogromnym wyróżnieniem jest również uzyskanie przez nasz profil na facebook.pl 3000 polubień.
 
  • Utworzono .