Skip to main content

O portalu

MIKOŁAJKOWY RÓG OBFITOŚCI

MIKOŁAJKOWY RÓG OBFITOŚCIZapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości uczestnictwa w programie reklamowym MIKOŁAJKOWY RÓG OBFITOŚCI. Warunkiem uczestnictwa w programie jest ufundowanie dla czytelników portalu www.eoborniki.pl nagrody o wartości nie mniej niż 50 zł.

Ufundowane nagrody internauci wygrywać będą w konkursie polegającym na odszukaniu hasła reklamowego dotyczącego fundatora. Odszukane hasło należy przesłać do redakcji portalu. Spośród nadesłanych odpowiedzi rozlosowany będzie zwycięzca. Sposób w jaki będzie można odszukać hasło prezentuje infografika.

Firmy które przystąpią do naszego programu będą uczestniczyły w wspólnej promocji, która rozpocznie się jeszcze przed uruchomieniem konkursów. Średnio dziennie portal eoborniki odwiedza około 1000 osób, szacujemy, że w dniach w których będą prowadzone konkursy ta liczba może znacznie wzrosnąć. Oznacza to, że hasło reklamowe fundatora oraz reklama w krótkim czasie może być widoczna przez kilka tysięcy osób. Program reklamowany będzie również na profilu facebook i G+ portalu eoborniki oraz twitterze.

Należy podkreślić, że portal nie pobiera żadnych opłat za emisję reklam, jedyne opłaty jakie mogą powstać to koszt wykonania baneru, na wypadek gdyby uczestnik programu takowego nie posiadał.Co może być nagrodą?
Zależnie od profilu działalności fundatora może to być oferowany towar lub usługa. Zaleca się żeby była to propozycja na tyle atrakcyjna, aby potrafiła zachęcić internautów do chęci jej zdobycia.

Jaka będzie kolejność konkursów?
Pierwszego dnia najprawdopodobniej fundatorem będzie portal eoborniki, już wiemy, że ufundujemy bon zakupowy w wysokości 50 zł. do zrealizowania w wybranym przez nas sklepie na terenie naszego powiatu. Kolejne firmy wyłonione zostaną w losowaniu. 

Co jeżeli fundator nie posiada strony www?
Końcówkę hasła nie trzeba koniecznie odczytywać ze strony fundatora, całe hasło odczytane zostanie wtedy z podstron portalu eoborniki. Podobnie w wypadku gdy fundator nie ma odpowiednich możliwości modyfikacji własnej strony, wtedy hasło odczytywane jest tylko na portalu e oborniki.pl

Regulamin programu reklamowego MIKOŁAJKOWY RÓG OBFITOŚCI

1. W ramach programu reklamy będą emitowane na portalu eoborniki.pl dla każdego uczestnika programu przez 24 godziny za darmo w polu baner 2. Wykonanie baneru nie wchodzi w zakres promocji.

2. Uczestnik programu przeznacza minimum 50 zł na nagrodę w postaci bonu towarowego, zakupowego, promocji na konkretny towar lub usługi. Forma nagrody jest ustalona i podana do publicznej informacji. Z poczynionych ustaleń uczestnicy programu nie mogą się wycofać.

3. Realizacja, odbiór nagrody ma nastapić do końca 2013 roku, chyba, że uczestnik domówi terminy samodzielnie z ze zwycięzcą programu

3. Portal eoborniki.pl ogłasza, promuje program, przeprowadza jego rozstrzygnięcie wskazując zwycięzców.

4. Uczestnik programu samodzielnie rozlicza się ze wskazanym przez portal eoborniki zwycięzcą programu wręczając mu nagrodę.

5. Zasada publikacji programu:
a) na portalu eoborniki publikowana jest reklama uczestnika w polach B2
b) czas publikacji – 24 godziny
c) czytelnik portalu musi przechodząc przez poszczególne podstrony serwisu oczytać hasło firmy (maksymalnie 4 podstrony)
d) ostatni człon hasła odczytywany może być ze strony internetowej uczestnika programu 
e) internauci przesyłają całe hasło na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godziny 21:00 dnia trwania promocji jednego uczestnika programu
f) portal eoborniki przeprowadza losowanie, wyłania i publikuje zwycięzcę
g) zwycięzca kontaktuje się z uczestnikiem programu w celu odebrania nagrody.


6. Przewiduje się, że program będzie publikowany w dniach od 2 do 6 grudnia 2013, w wypadku większego zainteresowania będzie on przedłużony lub nawet przeniesiony na okres bliżej Świąt Bożego Narodzenia.

7. Wymagane jest pisemne lub mailowe potwierdzenie udziału w programie wraz ze wskazaniem nagrody. Należy przesłać do redakcji portalu również w formie elektronicznej materiały promocyjne – logo firmy, baner lub materiały na baner oraz hasło reklamowe.

8. W czasie trwania programu (około 6 dni – zależy od ilości uczestników) w portalu publikowana będzie informacja o planowanych jak i już rozdysponowanych nagrodach i fundatorach.

9. W wypadku zainteresowania utworzona zostanie specjalna pula, nagroda skierowana na “wielki prezent”, który rozlosowany zostanie spośród wszystkich internautów biorących udział w programie.

  • Utworzono .