Skip to main content

O portalu

We wrześniu coraz więcej wejść

We wrześniu coraz więcej wejśćOkres wakacji był dla nas pewną niewiadomą w związku z wynikami oglądalności naszego portalu. Nasze obawy jednak były na wyrost. Owszem spadek ruchu był odczuwalny w porównaniu do np. maja i czerwca, jednak stała tendencja wzrostowa nie zatrzymała się za co bardzo Wam wszystkim dziękujemy.

Miesiąc wrzesień już w tej chwili zapowiada się na rekordowy. Ale wracając do okresu wakacyjnego analizując różne statystyki, łącznie 4 niezależne źródła, w lipcu, sierpniu i na początku września portal eoborniki.pl uzyskał 1166 odwiedzin średnio na dzień. Jest to wynik na którym nam zależało, choć oczywiście gdyby było więcej też byśmy się nie pogniewali.

W obecnej chwili nasz profil na facebook.com polubiło 2213 osób, na G+ poleca na 14 osób, na Twitterze obserwuje nas 18 osób a nasz kanał na Youtube, gdzie opublikowano 72 filmy zasubskrybowało 27 osób, łączna liczba wyświetleń to 44 770.

W miesiącu wrześniu doszło do nieznacznych zmian w układzie godzinowym. We wcześniejszych miesiącach największa oglądalność portalu rozkładała się w godzinach 19 – 22, teraz znaczny wzrost odnotowaliśmy o godzinie 10 i 13. Jest to dla nas dobra informacja. pełen rozkład godzinowy w miesiącu wrześniu prezentuje załączony do tej informacji rysunek.

  • Utworzono .