Skip to main content

O portalu

Warto reklamować się na eoborniki.pl

Warto reklamować się na eoborniki.plPytanie o to czy warto reklamować się na eoborniki.pl jest pytaniem czy warto w ogóle się reklamować. Obecnie większość firm stara się redukować koszty, obawiając się sytuacji na rynku. Czy w takim razie należy zaprzestać działań marketingowych – stanowczo nie, trzeba je obecnie jeszcze lepiej przemyśleć.

Wybór eoborniki.pl jako miejsce reklamy jest słuszny dla wszystkich firm z naszego regionu jak i firm o szerszym zakresie działania, które chcą zaprezentować swoje usługi, produkty.

Na rynku lokalnym panuje przekonanie, że ”mnie tu wszyscy znają, więc nie potrzebuję reklamy”, to przekonanie prowadzi w prostej liny do sytuacji, w której to ludzie choć znają to jednak omijają i nie korzystają z usług. Często pomija się fakt istnienia konkurencji, fakt wprowadzania nowej usługi, fakt istnienia ogromnej konkurencji w Poznaniu.

Koszt reklamy na naszym portalu w stosunku do podobnych tego typu, jest bardzo konkurencyjny.

Jednym z podstawowych pytań jakie stawiają nasi reklamodawcy lub potencjalni reklamodawcy jest pytanie o statystyki oglądalności.

Statystyki serwerowe portalu eoborniki.pl w miesiącu grudniu uległy nieznacznemu pogorszeniu w odniesieniu do listopada i października 2012, miał na to wpływ okres przedświąteczny i świąteczny.

Średnio dziennie w grudniu internauci wywołali ponad 9000 stron naszego portalu. W listopadzie i październiku było to ponad 10 000. Licząc wizyty – czyli indywidualne wejścia (również wielokrotne jednej osoby w czasie dłuższym niż 30 minut), średnio dziennie w grudniu odwiedziło nas 839 osób. (więcej szczegółów można zobaczyć na załączonym do informacji rysunku).

Grudzień to 113 nowych newsów, listopad 118, średnio tygodniowo opublikowaliśmy więc 16 nowych informacji. W grudniu odnotowaliśmy 1000-czne polubienie naszego profilu na Facebooku, jeden z filmików na naszym kanale Youtube obejrzało blisko 2000 osób. W listopadzie podłączono do portalu wtyczkę korkowo.pl , gdzie na bieżąco widać które ulice naszego Powiatu są zakorkowane.

W związku z dużą rotacji informacji na stronie głównej serwisu wprowadziliśmy inny sposób prezentacji ostatnich newsów, teraz na głównej stronie jest 20 ostatnich informacji. Mamy nadzieję, ze ułatwi to naszym czytelnikom odszukiwanie potrzebnych informacji.

Mam nadzieję, że przedstawione informacje przybliżą Państwu nasz portal i zachęcą z jednej strony do częstszych odwiedzin, z drugiej strony do reklamowania się na naszych łamach.

  • Utworzono .