Skip to main content

O portalu

Dziękujemy!!! Mamy 1000 polubień na Facebooku!!!

www.facebook.plJeszcze 3 miesiące temu walcząc o każdego internautę nie marzyło się nam, że w grudniu nasz portal uzyska 1000 polubień na Facebooku. Stało się!!! Możemy się wam przyznać, że to był jeden z naszych celów jakie sobie postawiliśmy w połowie tego roku.

Zasięg pokazywanych na naszym profilu informacji waha się od 7 000 do 30 000. Najpopularniejszy post zobaczyło około 7 000 osób. To są informacje pochodzące z panelu zarządzania profilem FB.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję, że jesteście z nami. To doskonały prezent gwiazdkowy. 2012 dla naszego portalu był, jeszcze jest, rokiem wytężonej pracy. Udało się zrealizować większość postawionych celów. Na pewno sami widzicie zaglądając do nas, że portal, przede wszystkim żyje. Codziennie pojawia się kilka nowych newsów, tygodniowo kilkadziesiąt.

Nasze informacje staramy się wzbogacać o wywiady audio i materiały filmowe, widzimy, że ta forma bardzo się Wam podoba. Mamy dalsze plany związane z rozbudową portalu, jednak kolejne kroki będą uzależnione od zdobywanej popularności.

Mam nadzieje, że nasz portal stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny dla Was, nie tylko jako miejsce w którym uzyskujecie informację ale również jako miejsce wymiany poglądów.

Jak każde przedsięwzięcie, również i nasz portal wymaga solidnego finansowania, mam nadzieję, że rosnąca popularność eobornik zachęci jeszcze mocniej firmy do reklamowania się na naszych łamach.

  • Utworzono .