Zmiany w rozkładzie jazdy obornickiej komunikacji

Od 3 września w obornickiej komunikacji wprowadzone zostały zmiany. Wynikają one z rozpoczęcia roku szkolnego.

Tradycyjnie wraz z nastaniem nowego roku szkolnego wprowadzone zostały drobne zmiany w gminnej komunikacji. I tak od dziś zaplanowano:

  • likwidację kursu o 17:25 na linii 21;
  • likwidację kursów o 18:00, 18:55 i 20:10 na linii 33;
  • przesunięcie kursu z 18:00 na 17:30 na linii 31;
  • przywrócenie kursów o 14:25 i 15:10 na linii 25;
  • przywrócenie kursów o 7:40 i 8:20 na linii 26 (sobota).

Tradycyjnie też zachęcamy do zgłaszania swoich propozyji zmian w rozkładzie jazdy. SWoje uwagi można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież