Przejdź do głównej treści

Urząd Miejski w Obornikach czynny dziś do 15:00

| Łukasz | Lokalne

Urząd Miejski w Obornikach jest czynny dziś do godz. 15:00.

Jeszcze przez blisko 5 godzin petenci mogą załatwić swoje sprawy w Urzędzie Miejskim w Obornikach.

Oborniccy urzędnicy odrabiają dzień wolny za 1 czerwca. 

Ryczywół po raz kolejny włącza się w ogólnopolskie granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 25 stycznia 2026 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się finał pełen koncertów, pokazów, licytacji i atrakcji dla całych rodzin.
W niedzielę, 25 stycznia 2026 r., Rogoźno ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Ośrodku Kultury przy ul. Wojska Polskiego 4 zaplanowano kilkugodzinny finał pełen muzyki, tańca i licytacji. Publikujemy pełny harmonogram wydarzenia.
Oborniki po raz 34. zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zobacz co gdzie kiedy w Obornikach!
Firma SC Transport zapewnia dojazd i powrót z hali pry Obrzyckiej 88 w Obornikach. To tam odbywać się będą główne wydarzenia związane z 34. Finałem WOŚP.
Joanna Urbaniak od poniedziałku pełni obowiązki kierownik Schroniska Azorek w Obornikach. Informację przekazał Urząd Miejski w Obornikach.
Burmistrz Obornik Tomasz Szrama spotkał się z Wojciechem Bochem, wieloletnim prezesem Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Obornikach, który przechodzi na emeryturę oraz z jego następcą Lechosławem Kowalskim - poinformował Urząd Miejski w Obornikach.
W niedzielne popołudnie mieszkańcy Objezierza i Okolic oraz liczni goście z zewnątrz, w tym wielu absolwentów Zespołu Szkół w Objezierzu mogli być świadkami przygotowanego gigantycznym imponującym wysiłkiem Ludzi Dobrej Woli  koncertu charytatywnego na rzecz chorych Dzieci.