Przejdź do głównej treści


Dziś dzień targowy w Obornikach, jutro w Rogoźnie

| Łukasz | Lokalne

Dzien tagowy w Obornikach, jutro w Rogoznie

W każdy czwartek w Obornikach czynne jest targowisko. Również i dziś.

Coraz więcej osób chętnie wybiera się na targowiska. W przypadku produktów spożywczych często znany jest producent i wiadomo, że nie tylko, że są świeżo dostarczone, co świeżo zerwane. Dodatkowo zawsze można potargować się o cenę. 

Dziś otwarte jest targowisko w Obornikach, a jutro zapraszamy do Rogoźna. Przypominamy, że Gmina Oborniki złożyła wniosek o dofinansowanie przebudowy placu targowego. Pisaliśmy o tym tutaj - kliknij.

Jasełka uświetniły świąteczne spotkanie w Nowołoskońcu. Spotkanie zorganizowano w Wiejskim Domu Kultury.
10 lat temu dokonano odsłonięcia obelisku poświęconemu parkowianom poległym w I wojnie światowej i Powstaniu Wielkopolskim. 
Gmina Oborniki zrealizuje rozbudowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieczajnej. Wybrano wykonawcę zadania.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej informuje o zmianach otwarcia targowiska miejskiego w Obornikach.
W niedziele popołudnie w świetlicy wiejskiej w Parkowie Stowarzyszenie KGW Parkowianka zorganizowało spotkanie wigilijne. Wśród gości był m.in. Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek.
W Domu Kultury w Objezierzu odbyło się spotkanie wigilijne. Organizatorem jego był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.
Miło nam poinformować, że Krzysztof Nowacki – prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach – został zaproszony do rozmowy w programie HydroFON, który porusza najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce.