Przejdź do głównej treści

Zgłoś swoje uwagi do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej

| eoborniki.pl za um oborniki | Lokalne

Zglos swoje uwagi do rozkladu jazdy obornickiej komunikacji

Jeszcze tylko do 20 marca można zgłaszać uwagi co do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej.

Od maja wejdzie w życie nowa umowa na obsługę komunikacji w gminie Oborniki. W związu z tym Urząd Miejski apeluje o zgłaszanie uwag do rozkładu jazdy. Nowa umowa gwarantuje pozostawienie na obecnym poziomie cen biletów. 

Dużych zmian nie będzie też w rozkładach jazdy, a jedynie drobne korekty wynikające z sugestii mieszkańców. Na te uwagi czekamy  do 20 marca – wyjaśnia Zastępca Burmistrza Piotr Woszczyk. To ostateczny termin, po którym czeka nas jeszcze kwestia ich opracowań, tak aby zdążyć z wszystkim do końca kwietnia – dodaje.

 Swoje uwagi i propozycje można przesyłać na adres: piotr.woszczyk@um.oborniki.pl

Zumba, tabata, stretching i atrakcje dla dzieci – wszystko w jednym celu. W niedzielę 8 lutego w Obornikach odbędzie się Charytatywny Maraton Fitness, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Joanny Marcinkowskiej.
Obornicka komunikacja obsługuje dziś wszystkie linie. Silny poranny mróz nie spowodował opóźnień.
Warunki pogoda opóźniają prace budowlane przy budowie sali gimnastycznej w Chrustowie. Wykonawca złożył wniosek o wydłużenie czasu realizacji zadania. 
Tak niskich temperatur dawno nie było w naszym regionie. W medialnym szumie wokół słusznej walki o dobro zwierząt nie możemy zapominać o ludziach – szczególnie o tych, którzy zimą są najbardziej narażeni.
16 stycznia 2026 r. w obornickim szpitalu  odbyła się wizyta autoryzacyjna mająca na celu weryfikację spełniania wymagań określonych w ustawie z dnia 16 czerwca 2023 r. o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta.
W 2026 roku Rodzinny Ogród Działkowy im. mjr. Dobrzyckiego zyska nowy osprzęt elektryczny. Burmistrz Obornik Tomasz Szrama podpisał umowę, która pozwoli zrealizować zadanie.
Pasażerowie autobusu S.C. Transport podróżowali na 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udekorowanym pojazdem. Czerwone baloniki pozostaną do 14 lutego.