Przejdź do głównej treści


Trwa odbiór wiaduktu w Łopiszewie

| gmina Ryczywół | Lokalne

Wiadukt Lopiszewo odbior

Rozpoczęto czynności odbiorowe inwestycji pn.  „Przebudowa wiaduktu drogowego nad linią kolejową w ciągu drogi powiatowej Nr 1846P w miejscowości Łopiszewo”.

Dzisiaj, tj. 16.12. 2016 roku rozpoczęto czynności odbiorowe inwestycji  pn. „Przebudowa wiaduktu drogowego nad linią kolejową w ciągu drogi powiatowej nr 1846P w miejscowości Łopiszewo”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele inwestora, czyli Powiatu Obornickiego, partnera projektu, Gminy Ryczywół, która współfinansuje zadanie w kwocie 200 tys. oraz wykonawcy, firmy budowlano - remontowej BUDMOST Andrzej Marchlewski z Wągrowca.

Jasełka uświetniły świąteczne spotkanie w Nowołoskońcu. Spotkanie zorganizowano w Wiejskim Domu Kultury.
10 lat temu dokonano odsłonięcia obelisku poświęconemu parkowianom poległym w I wojnie światowej i Powstaniu Wielkopolskim. 
Gmina Oborniki zrealizuje rozbudowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieczajnej. Wybrano wykonawcę zadania.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej informuje o zmianach otwarcia targowiska miejskiego w Obornikach.
W niedziele popołudnie w świetlicy wiejskiej w Parkowie Stowarzyszenie KGW Parkowianka zorganizowało spotkanie wigilijne. Wśród gości był m.in. Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek.
W Domu Kultury w Objezierzu odbyło się spotkanie wigilijne. Organizatorem jego był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.
Miło nam poinformować, że Krzysztof Nowacki – prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach – został zaproszony do rozmowy w programie HydroFON, który porusza najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce.