W Kowalewku świętowały kobiety
16 marca w świetlicy wiejskiej w Kowalewku swoje święto obchodziły kobiety. O swoich paniach pamiętali Sołtys Wojciech Partyka i Rada Sołecka.
W słoneczne sobotnie popołudnie z zaproszenia skorzystało blisko 70 kobiet. Zebrane na sali jubilatki serdecznie przywitał w imieniu organizatorów Wojciech Partyka, który złożył najserdeczniejsze życzenia. Dołączył się do nich Paweł Dreger, Radny Rady Miejskiej w Obornikach. Po tym wstępie mieszkanki Kowalewka otrzymały od gospodarzy czekolady, a od Radnego pomarańczowe róże.
Czas wszystkim umilił występ rożnowskiej młodzieży, która przedstawiła skecze i piosenki o tematyce głównie małżeńskiej. Nad uczniami piecze miała Alina Reich. Po występach zaproszono wszystkich do stołów, które były przepełnione smakołykami. O lepszy humor jubilatek dodatkowo zadbano winem, podawanym przez członków Rady Sołeckiej i samego Radnego Pawła Dregera.
Więcej zdjęć dostępnych jest w naszej Galerii.
{phocagallery view=category|categoryid=81|limitstart=15|limitcount=23}

