Towarzystwo Kulturalne Objezierza i Okolic
W dniu 10.1.2013 w gościnnych pomieszczeniach świetlicy przy hali sportowej w Objezierzu spotkali się członkowie Towarzystwa Kulturalnego Objezierza i Okolic.
Na spotkanie zaproszono Prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Obornickiej pana Mieczysława Kurzawę, który dziękując za zaproszenia Prezesowi TKO Tomaszowi Rembowskiemu opowiedział zebranym o pracy , planach i zamierzeniach obornickiego stowarzyszenia.
Było to pierwsze historyczne , oficjalne spotkanie obu organizacji społecznych, służące wymianie doświadczeń i szukania wspólnych działań i miejmy nadzieję, że najbliższy czas pokaże , że tego typu współpraca będzie pożyteczna dla lokalnego społeczeństwa. Uczestnicy roboczego spotkania mogli skosztować miejscowych produktów regionalnych - soki z Żukowa oraz rogaliki wypieczone przez objezierskich uczniów

