Przejdź do głównej treści

Mały grant dla KŻ Kotwica Rogoźno

| Łukasz | Lokalne

Klub Żeglarski Kotwica Rogoźno otrzymał 10000 zł w ramach ustawy o działalności publicznej i wolontariatu.

Informację o wsparciu finansowym Kotwicy Rogoźno przekazał serwis rogozno.pl. Środki te mają pomóc w organizacji 90-lecia Klubu. Wydarzenie to będzie połączone z rozpoczęciem nowego sezonu żeglarskiego.

Treść komunikatu:

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1491 ze zm.) , zamieszczam poniższą ofertę:

Rodzaj zadania publicznego (art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie): Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Tytuł zadania publicznego: Organizacja 90-lecia Klubu Żeglarskiego Kotwica połączone z rozpoczęciem sezonu żeglarskiego

Nazwa oferenta: Klub Żeglarski Kotwica

Wysokość dofinansowania albo finansowania zadania publicznego: 10 000,00 zł

W terminie 7 dni od dnia upublicznienia oferty (do 20 marca) każdy może zgłosić do niej uwagi na adres Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, 64-610 Rogoźno, ul. Nowa 2 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po rozpatrzeniu wniesionych uwag Burmistrz Rogoźna decyduje o podpisaniu umowy w sprawie zlecenia realizacji zaproponowanego zadnia publicznego.

Na drodze gminnej nr 272514P w Gościejewie wprowadzono zmiany w organizacji ruchu.
Krzysztof Paszyk został wybrany Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wyboru dokonali uczestnicy Zjazdu w Poznaniu.
Od 1 października rozpoczęła swoją działalność firma KOMSPORT Sp. z o.o. w Rogoźnie. Przejęła ona zadania realizowane dotychczas przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Rogoźnianie mogą jeszcze przez tydzień głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy 21 października.
Urząd Miejski w Obornikach ogłosił rozpoczęcie głosowania nad projektami biorącymi udział w Budżecie Obywatelskim. 
Za tydzień rozpoczyna się remont mostu na rzece Wełnie w miejscowości Wełna. Przeprawa na czas prowadzonych prac zostanie wyłączona z ruchu!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że woda w ryczywolskim wodociągu nadaje się do celów spożywczych i gospodarczych.