Skip to main content

Łatali dziury na ul. Czarnkowskiej w Ryczywole

| Łukasz | Lokalne

Zarząd Dróg Powiatowych w Obornikach likwidował w piątek ubytki w nawierzchniach bitumicznych na ul. Czarnkowskiej w Ryczywole. 

Choć wiele osób zapomniało o oblodzonych jezdniach to skutki kilku tygodni prawdziwej zimy widoczne są do dziś. Na wielu odcinkach jezdni pojawiły się dziury. W tej sprawie interweniowała m.in. radna Anna Nowicka, która apelowała na sesji Rady Powiatu Obornickiego o szybkie działania na drogach powiatowych. 

W piątek 2 lutego na ul. Czarnkowskiej można było spotkać pracowników dokonujących likwidacji ubytków. Na takie działania czeka wielu mieszkańców naszego regionu. 

Podpisali umowę na budowę drogi gminnej Ślepuchowo - Żukowo

Blisko 1,5 mln zł wyniesie przebudowa drogi gminnej Ślepuchowo - Żukowo. Burmistrz Obornik podpisał umowę na wykonanie inwestycji.

Bezpieczniej przy Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku

Powiat Obornicki wybudował nowe ogrodzenie panelowe przy Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku.

Przetarg na budowę obwodnicy Rogoźna – otwarcie ofert

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu ogłosił dzisiaj wynik otwarcia ofert w przetargu na budowę obwodnicy Rogoźna.

Bieg Superbohaterów

W sobotę 13 kwietnia 2024 odbył się w Obornikach na Żwirkach, Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny "Bieg Superbohaterów".

Rogoźno pomaga Kasi

Zachęcamy do udziału w imprezie charytatywnej w Rogoźnie 14.04.2024! Zebrane pieniądze mają wesprzeć leczenie Kasi. Masa dobrych słów, sama chęć pomagania – bezcenne!

Modernizacja budynku komunalnego w Ryczywole przy ul. Mickiewicza 14

Zakończyła się modernizacja budynku komunalnego przy ul. Mickiewicza 14 w Ryczywole.

W OOK w Obornikach, trwa Festiwal Rzemiosła

Jeszcze warto odwiedzić dziedziniec OOK, gdzie od godziny 10:00 trwa zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Obornikach oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – Festiwal Rzemiosła.