Przejdź do głównej treści

Wodny tor przeszkód w Centrum Rekreacji Oborniki od listopada

| Łukasz | Lokalne

Centrum Rekreacji Oborniki zaprasza od listopada do korzystania z wodnej atrakcji.

Wodny tor przeszkód juz od listopada ponownie będzie dostępny na obornickim basenie. Po raz pierwszy pojawił się w Centrum Rekreacji Oborniki blisko 3 lata temu. Ta atrakcja wywołała prawdziwe oblężenie basenu. Od listopada będzie on dostępny w weekendy do końca 2022 roku.

Centrum Rekreacji  Oborniki:

Wodny tor przeszkód zawita w każdy weekend listopada br. Serdecznie zapraszamy do Centrum Rekreacji Oborniki. Atrakcja dostępna wraz z zakupem biletu na basen. Zapraszamy ?

 
 

 

Uczniowie szkoły z Chrustowa doczekają się upragnionej sali gimnastycznej. Trwają już pierwsze prace.
Podczas obchodów Dni Obornik,  27 czerwca 2025, odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej. Ceremonia składała się z czterech części, w trakcie których wręczono wyróżnienia dla firm, instytucji i osób szczególnie zasłużonych dla Gminy Oborniki.
W tym roku ponownie w ramach Dni Obornik w piątek, 27 czerwca, odbędzie się Dzień Profilaktyki Zdrowia, pod hasłem „GO po zdrowie!”. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z różnych darmowych badań.
Przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Obornikach ruszyła kolejna inwestycja wodociągowo-kanalizacyjna realizowana przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. To część szerszego programu obsługi prywatnych inwestorów, który z powodzeniem funkcjonuje na terenie gminy.
Od 2018 roku w Polsce obowiązuje prawo, nakładające na władze samorządowe obowiązek sporządzania raportu o stanie gminy. Regulacje te mają zastosowanie zarówno do gmin, powiatów, jak i województw.
Zgodnie z wnioskiem podpisanym przez Burmistrza Zaranka zwołana jest w dniu 18.06.2025 w trybie nadzwyczajnym sesja Rady Miejskiej w Rogoźnie.
Podczas XIII Sesji IX Kadencji Rady Gminy Ryczywół, radni nie udzielili wotum zaufania Wójtowi Romanowi Trzęsimiechowi za rok 2024.