Zarośnięty parking w Obornikach (foto)

Parking przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Obornikach jest zarośnięty.

Kilka dni temu Urząd Miejski w Obornikach chwalił się bezpłatnymi toaletami na parkingu przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Sam pomysł przypadł wielu osobom do gustu. Część opinii jest jednak krytyczna, ze względu na obawy o zdewastowania szaletów. 

Tymczasem okazuje się, że ktoś zapomniał zatroszczyć się o sam teren parkingu. Wyrosło tam mnóstwo dorodnych chwastów. Po naszej interwencji dowiedzieliśmy się,  że w poniedziałek ktoś podejmie się pielęgnacji terenu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież