OSP Dąbrówka Leśna ma otrzymać nowy wóz strażacki

Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrówce Leśnej ma otrzymać nowy wóz strażacki.

Zakup nowego wozu strażackiego dla jednostki z Dąbrówki Leśnej ma zostać dofinansowany z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w kwocie 50tys zł, z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (80 tys. zł) oraz z Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego/MSWiA (100 tys. zł). Dodatkowo OSP Dąbrówka Leśna ma wkład własny w wysokości 20 tys zł. 

Specjalistyczny pojazd ma kosztować ok. 740 tys zł. To oznacza, że Gmina Oborniki musi dopłacić ponad 0,5 mln zł. Decyzję o tym musi podjąć Rada Miejska, w której zdania są podzielone na temat tej inwestycji. Czy promesa gwarantująca dofinansowanie zakupu wozu ze środków centralnych odebrana przez Sekretarza Gminy Oborniki Krzysztofa Nowackiego zostanie wykorzystana? Decyzja powinna zapaść w najbliższych tygodniach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież