Przejdź do głównej treści

Wolontariat przy OCS

| OCS Oborniki | Komunikaty

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w wolontariacie przy imprezach sportowych organizowanych przez OCS Oborniki. W ramach wolontariatu będzie można zdobyć doświadczenie w organizacji imprez rekreacyjnych i sportowych, pracy w biurze zawodów, pracy sędziów i innych zadaniach realizowanych w trakcie zawodów sportowych.

Najbliższą imprezą w trakcie, której będzie można pracować jako wolontariusz będzie Bieg Niepodległościowy (11.11.2011.).

Osoby chętne zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 3.11.2011r. o godz. 18.30 w cafe sport na hali przy ul. Obrzyckiej 88

Enea Operator zapowiedziała planowane wyłączenia energii w gminach Oborniki, Ryczywół i Rogoźno. Utrudnienia potrwają od 24 do 27 listopada 2025 r.
IMGiW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące oblodzenia dróg i chodników. Ślisko może być od północy do godzin porannych 21 listopada 2025 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach zapraszana XXIII (23) sesję Rady Miejskiej w Obornikach. W porządku obrad znajdują się m.in. punkty dotyczące stawek podatków czy obornickiego schroniska Azorek.
W sobotę zostanie zamknięty odcinek drogi Popówko - Sycyn. To efekt zaplanowanych na ten dzień robót bitumicznych.
Mieszkańcy Skrzetusza muszą przygotować się do zaplanowanej przez spółkę Przedsiębiorstwo Komunalne przerwy w dostawie wody.
W poniedziałek, 10 listopada, pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach zauważyli zanieczyszczenie wody w rejonie kąpieliska na Żwirkach. Po zgłoszeniu sprawy na miejsce natychmiast przybyła Państwowa Straż Pożarna, a następnie specjalistyczna jednostka z Poznania, która pob…
Coraz częściej do mieszkańców dzwonią i pukają „pośrednicy” od dotacji. Brzmi obiecująco, ale rachunek zwykle płaci… domownik. Sprawdzamy, co naprawdę mówi WFOŚiGW w Poznaniu i jak bezpiecznie skorzystać z programu „Czyste Powietrze” w gminie Oborniki.