Przejdź do głównej treści

Będzie przerwa w dostawie wody w Skrzetuszu

| Łukasz | Komunikaty

Mieszkańcy Skrzetusza muszą przygotować się do zaplanowanej przez spółkę Przedsiębiorstwo Komunalne przerwy w dostawie wody.

Ryczywolska spółka wodociągowa przekazała komunikat o przerwie w dostawie wody dla mieszkańców Skrzetusza. Utrudnienia w dostępie do wody pitnej wystąpią 20 listopada. Komunikat dotyczy posesji o numerach: 45-55, 61-68, 70-75. Przerwa ma mieć miejsce w godzinach 08:00-14:00.

Źródło: fb.com/PK w Ryczywole

Spółka SC Transport poszukuje kierowców do obsługi obornickiej komunikacji.
Wykonawca inwestycji kolejowej realizowanej na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. poinformował o przedłużeniu tymczasowej organizacji ruchu związanej z zamknięciem ruchu kołowego na ul. Cmentarnej w Rożnowie.
We wtorek, 21 lipca, między godziną 7:00 a 19:00 w całej Polsce – w tym w województwie wielkopolskim – odbędą się ogólnokrajowe ćwiczenia z zakresu ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej pod kryptonimem „Alarm-26". Planowane jest wielokrotne uruchomienie syren alarmowych. Sygnały będą miały wy…
Oborniccy radni będą obradować 17 lipca w ramach zwołanej w trybie nadzwyczajnym sesji. Komunikat opublikowało Biura Rady Miejskiej w Obornikach.
Kierowcy i pasażerowie linii 22 muszą uzbroić się w cierpliwość. Zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego na ul. Cmentarnej w Rożnowie zostało przedłużone – ruch ma wrócić do normy 20 lipca.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o darmowych poradach psychologa. Jest ostatni moment na zgłoszenie.
Na ul. Czarnkowskiej w Obornikach wybudowany zostanie lewoskręt. Ma on poprawić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu z ulicą Rudki.