Przejdź do głównej treści

LGD Kraina 3 Rzek: Skorzystaj z funduszy europejskich

| Łukasz | Komunikaty

Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek ogłasza nabory. 

Jeszcze w tym roku LGD ogłasza nabory. We wtorek, tj. 12 listopada, odbyło się szkolenie dotyczące możliwości pozyskania środków w ramach najnowszych konkursów. Szczegóły można znaleźć na stronie LGD:

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O UDZIELENIE WSPARCIA NABÓR nr FEWP.08.01-IZ.00-002/24

Wtorkowe szkolenie:

Firma Most Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ma wyremontować kładkę i most na rzece Wełnie na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.
Powiat obornicki został objęty ostrzeżeniem IMGW przed intensywnymi opadami deszczu. Alert obowiązuje od 19.04.2026 r., godz. 15:00 do 20.04.2026 r., godz. 15:00, a prognozowana suma opadów może sięgnąć 40 mm.
Enea Operator zapowiedziała kolejne prace sieciowe w powiecie obornickim. Wyłączenia energii elektrycznej zaplanowano od 14.04.2026 r. do 05.05.2026 r. Sprawdzamy, gdzie i kiedy zabraknie prądu.
Od poniedziałku 13 kwietnia wprowadzone zostaną zmiany na linii autobusowej nr 23. 
W dniach 11-12 kwietnia na odcinku linii kolejowej Wargowo-Oborniki Miasto będzie obowiązywała Zastępcza Komunikacja Autobusowa (ZKA).
Osoby korzystające z pociągów muszą przygotować się na kolejne utrudnienia. W weekend wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.
Zamknięcie przejazdu kolejowego w Obornikach na ul. Łukowskiej kolejny raz przesunięte w czasie.