Przejdź do głównej treści

Zamykają drogę Wiardunki-Gorzewko!

| Łukasz | Komunikaty

Urząd Gminy w Ryczywole informuje o zamknięciu drogi Wiardunki-Gorzewko. 

Na drodze gminnej Wiardunki - Gorzewko trwają prace remontowe. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu poruszanie się między miejscowościami będzie bardziej komfortowy i bezpieczniejszy. Zanim jednak będzie można korzystać w pełni z nowej drogi to jej użytkownicy muszą jeszcze liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Informuje o nich ryczywolski urząd:

Informujemy, że w związku z planowanym w dniach od 8 do 10 sierpnia układaniem warstwy nawierzchni ścieralnej, na remontowanym odcinku drogi gminnej Wiardunki – Gorzewko, ruch pojazdów we wskazanym terminie nie będzie możliwy. Prosimy o wyrozumiałość.

20 czerwca obornicka komunikacja nie będzie obsługiwała wszystkich kursów. Informację przekazał obornicki urząd.
Do 16 czerwca 2025 r. można składać wnioski o przyznanie przez Zarząd Powiatu Obornickiego medalu „Zasłużony dla Powiatu Obornickiego” - informuje Starostwo Powiatowe w Obornikach.
Enea Operator poinformował o planowanych wyłączeniach prądu w kilku miejscowościach. Komunikat dotyczy miejscowości Bogdanowo, Nienawiszcz i Oborniki. 
Przewodniczący Jarosław Łatka przedstawił plan pracy Rady Miejskiej w Rogoźnie w miesiącu maju 2025 roku.
Prezentujemy planowane wyłączenia prądu w powiecie obornickim od 7 maja do 23 maja.
IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu prognozuje dla powiatu obornickiego możliwość wystąpienia przymrozków.
Biuro Prognoz IMGW przewiduje możliwość wystąpienia burz na rozległym obszarze Polski.