Skip to main content

Jest praca w GOPS w Ryczywole

| ryczywol.pl | Komunikaty

Wójt Gminy Ryczywół ogłosił nabór na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ryczywole.

Dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 20 stycznia 2023 roku do godziny 15.30 w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ryczywole”, osobiście w Urzędzie Gminy bądź listownie (ul. Mickiewicza 10, 64-630 Ryczywół). O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do urzędu.

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną po w/w terminie nie będą rozpatrywane. Zostaną odesłane kandydatom bez ich otwierania.

Lista kandydatów, którzy spełnili wymogi formalne i zakwalifikowali się do II etapu zostanie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy. Kandydaci, których oferty zostaną pozytywnie ocenione pod względem formalnym, zostaną telefonicznie zaproszeni do II etapu (rozmowa kwalifikacyjna).

Ogłoszenie.pdf

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Urzędem Gminy w Ryczywole:

ul. Mickiewicza 10, 64-630 Ryczywół

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: +48 67 283 70 02

Zgłaszaj zauważone padłe dzikie ptaki!

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Obornikach mając na uwadze aktualną sytuację epizootyczną w zakresie wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) i wystąpieniem kilkunastu już ognisk na terenie całego kraju, zwraca się z prośbą o pomoc w zakresie poszukiwania i zgłaszania padłych dzikich ptaków.

Oborniki. Przywrócone kursy komunikacji

Od poniedziałku 26 lutego 2024, Gmina Oborniki powraca zawieszone na okres ferii zimowych kursy komunikacji miejskiej na liniach 24, 25 i 34.

Kolejna sesja obornickich radnych 29 lutego

Rada Miejska w Obornikach obradować będzie ostatniego dnia lutego. Jednym z tematów będą zmiany w statutach sołectw.

W Ryczywole ogłoszono wyniki konkursu w zakresie wspierania rozwoju sportu

Gmina Ryczywół ogłosiła wyniki konkursu dotyczącego wspierania rozwoju sportu. Wsparcie finansowe dotyczyło piłki nożnej.

W marcu w Ryczywole będą darmowe badania wzroku

Firma OPTO - BUS zaprasza na bezpłatne badania wzroku. Taka możliwość będzie w środę 13 marca w Ryczywole.

Awaria wodociągu w Obornikach

Od godzin rannych pracownicy PWiK w Obornikach walczą z poważną awarią na ul. Czarnkowskiej w Obornikach. Niestety skutki awarii jeszcze nie w pełni zostały usunięte!

Obornicka komunikacja. Zmiany w okresie ferii

Gmina Oborniki wprowadziła zmiany w rozkładzie jazdy na czas trwania ferii zimowych.