Skip to main content

Kredyt gotówkowy — to musisz wiedzieć

| Artykuł sponsorowany | Finanse

Potrzebujesz szybkiego dopływu gotówki? Chcesz podreperować domowy budżet? Brakuje Ci pieniędzy, aby spełnić swoje największe marzenie? Rozwiązaniem dla Ciebie może być kredyt gotówkowy. Zobacz, co warto o nim wiedzieć, zanim podejmiesz ostateczną decyzję i pożyczysz potrzebną sumę.

Na czym polega kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to bardzo prosty sposób na pożyczenie potrzebnych Ci pieniędzy. Mogą one znaleźć się na Twoim koncie już nawet na drugi dzień od zakończenia wszystkich formalności, które bardzo często ograniczone są do niezbędnego minimum. 

Kredyt gotówkowy należy spłacać w comiesięcznych ratach. Oczywiście musisz liczyć się z tym, że jego koszt będzie wyższy niż pożyczona suma, ponieważ składa się na niego także prowizja, odsetki i ewentualne ubezpieczenie.

Na co możesz wziąć kredyt gotówkowy?

Zastanawiasz się, na jaki cel możesz wziąć kredyt gotówkowy? Otóż jego ogromną zaletą jest to, że pieniądze możesz przeznaczyć, na co tylko zechcesz, np. wymarzoną podróż, remont domu lub mieszkania czy zakup samochodu. Niektórzy decydują się także pożyczyć gotówkę, aby zorganizować przyjęcie okolicznościowe, np. wesele. Kredyt gotówkowy może Ci się przydać również wtedy, gdy chwilowo jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz jednorazowego szybkiego wsparcia domowego budżetu. 

Kalkulator kredytu gotówkowego

Zanim udasz się do banku po kredyt, sprawdź, jaka jest Twoja zdolność kredytowa oraz o jaką sumę możesz się w związku z tym ubiegać. W tym celu najlepiej skorzystaj z kalkulatora kredytu gotówkowego, który nie tylko podpowie Ci, o jaki kredyt możesz się starać, ale i pomoże Ci obliczyć wysokość miesięcznej raty. Niezawodny kalkulator kredytu gotówkowego znajdziesz np. tutaj: https://notus.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy/

Jak widzisz, kredyt gotówkowy to doskonałe rozwiązanie w różnorodnych sytuacjach - pozwoli Ci uzyskać potrzebne pieniądze na dowolny cel. Jeśli dodatkowo skorzystasz z kalkulatora kredytu gotówkowego, na pewno wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie opcję.

W ub.r. ZUS przeprowadził kontrole u ponad 461 tys. osób z zaświadczeniem o czasowej niezdolności do pracy

Jak wynika z danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w ub.r. przeprowadzono o ponad 7% więcej kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy niż w 2022 roku. Z kolei o przeszło 21% wzrosła rdr. liczba wydanych zaświadczeń o skróceniu zasiłku chorobowego.

Rodzicu wyślij wniosek o 800 plus w kwietniu

Prawie 292 tys. wniosków o świadczenie 800 plus, na nowy okres świadczeniowy, wysłali mieszkańcy Wielkopolski. W całym kraju ZUS przyjął prawie 3 mln wniosków.

Faktoring eksportowy jako rozwiązanie finansowe dla małych i średnich firm

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, przedsiębiorstwa — bez względu na ich wielkość — mają unikalną szansę rozwijać swoją działalność na arenie międzynarodowej dzięki dostępowi do faktoringu eksportowego. Średnie i nawet małe firmy mogą teraz skorzystać z tego elastycznego narzędzia finanso...

ZUS otwiera okno transferowe

Od 1 kwietnia do 31 lipca 2024 r. ZUS otwiera okno transferowe. Po raz kolejny można będzie zdecydować, gdzie ma trafić część składki emerytalnej – na subkonto w ZUS, czy do OFE. Następne okno transferowe aktywne będzie dopiero za cztery lata. 

Raport: OFE najbardziej opłacalnym sposobem oszczędzania na emeryturę

 W ostatniej dekadzie dzięki Otwartym Funduszom Emerytalnym można było zarobić „na czysto” prawie 8 proc. rocznie. Z raportu Analiz Online wynika, że inne formy oszczędzania, np. inwestycje w fundusze akcji polskich czy globalnych, przyniosły znacznie mniejsze zyski. „Wyniki finansowe OFE na prze...

GUS ogłosił przeciętny dochód rozporządzalny za 2023r.

Główny Urząd Statystyczny informuje, że przeciętny miesięczny dochód rozporządzalny na 1 osobę ogółem w 2023 r. wyniósł 2678,30zł.

Nowa tablica do wyliczania emerytur

Od 1 kwietnia br. ZUS będzie korzystał z nowej tablicy średniego dalszego trwania życia, ogłoszonej przez Główny Urząd Statystyczny. Co do zasady, nowa tablica nie dotyczy osób, które już przeszły na emeryturę. Nie ma zatem sensu składanie wniosków o ponowne przeliczenie świadczenia.