Skip to main content

Kredyt gotówkowy — to musisz wiedzieć

| Artykuł sponsorowany | Finanse

Potrzebujesz szybkiego dopływu gotówki? Chcesz podreperować domowy budżet? Brakuje Ci pieniędzy, aby spełnić swoje największe marzenie? Rozwiązaniem dla Ciebie może być kredyt gotówkowy. Zobacz, co warto o nim wiedzieć, zanim podejmiesz ostateczną decyzję i pożyczysz potrzebną sumę.

Na czym polega kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to bardzo prosty sposób na pożyczenie potrzebnych Ci pieniędzy. Mogą one znaleźć się na Twoim koncie już nawet na drugi dzień od zakończenia wszystkich formalności, które bardzo często ograniczone są do niezbędnego minimum. 

Kredyt gotówkowy należy spłacać w comiesięcznych ratach. Oczywiście musisz liczyć się z tym, że jego koszt będzie wyższy niż pożyczona suma, ponieważ składa się na niego także prowizja, odsetki i ewentualne ubezpieczenie.

Na co możesz wziąć kredyt gotówkowy?

Zastanawiasz się, na jaki cel możesz wziąć kredyt gotówkowy? Otóż jego ogromną zaletą jest to, że pieniądze możesz przeznaczyć, na co tylko zechcesz, np. wymarzoną podróż, remont domu lub mieszkania czy zakup samochodu. Niektórzy decydują się także pożyczyć gotówkę, aby zorganizować przyjęcie okolicznościowe, np. wesele. Kredyt gotówkowy może Ci się przydać również wtedy, gdy chwilowo jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz jednorazowego szybkiego wsparcia domowego budżetu. 

Kalkulator kredytu gotówkowego

Zanim udasz się do banku po kredyt, sprawdź, jaka jest Twoja zdolność kredytowa oraz o jaką sumę możesz się w związku z tym ubiegać. W tym celu najlepiej skorzystaj z kalkulatora kredytu gotówkowego, który nie tylko podpowie Ci, o jaki kredyt możesz się starać, ale i pomoże Ci obliczyć wysokość miesięcznej raty. Niezawodny kalkulator kredytu gotówkowego znajdziesz np. tutaj: https://notus.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy/

Jak widzisz, kredyt gotówkowy to doskonałe rozwiązanie w różnorodnych sytuacjach - pozwoli Ci uzyskać potrzebne pieniądze na dowolny cel. Jeśli dodatkowo skorzystasz z kalkulatora kredytu gotówkowego, na pewno wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Ustawowego podniesienia wieku emerytalnego w Polsce nie będzie – zapowiadają politycy rządzącej koalicji. To według ekspertów oznacza jednak, że trzeba inaczej zachęcać kobiety po 60. i mężczyzn po 65. roku życia do pozostawania na rynku pracy.
  W tym roku „czternastka” będzie wypłacona we wrześniu. Niektórzy seniorzy dostaną ją wcześniej, bo pod koniec sierpnia.
Osiem organizacji zrzeszających jednostki samorządu terytorialnego (JST) różnych szczebli zgłosiło postulaty zmian do projektu nowej ustawy o dochodach samorządów, który Ministerstwo Finansów zaprezentowało kilka tygodni temu.
„Aktywny rodzic” to nowy program, który pomoże rodzicom godzić pracę zawodową z opieką nad dziećmi. Ruszy 1 października. Od tej daty opiekunowie będą mogli składać wnioski o jedno z trzech nowych świadczeń.
Lokaty bankowe od lat stanowią popularny sposób na lokowanie oszczędności. Choć oferują one pewne korzyści, mają również swoje wady, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji o ulokowaniu środków na takiej inwestycji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady lokat bankowych.
Od 1 lipca rodzice i opiekunowie mogą składać wnioski o świadczenie w wysokości 300 zł z programu „Dobry Start”. Jeśli wniosek będzie prawidłowo wypełniony i złożony do końca sierpnia, to pieniądze zostaną wypłacone najpóźniej 30 września. 
Inwestorzy aktywni na rynkach kruszców na bieżąco śledzą sytuację związaną z aktualnymi kursami oraz zmianami zachodzącymi w skali globalnej, które bezpośrednio przekładają się na ceny produktów inwestycyjnych. Źródłem, które dostarcza danych na ten temat, są raporty przygotowywane przez Światową...