Przejdź do głównej treści


Kredyt gotówkowy — to musisz wiedzieć

| Artykuł sponsorowany | Finanse

Potrzebujesz szybkiego dopływu gotówki? Chcesz podreperować domowy budżet? Brakuje Ci pieniędzy, aby spełnić swoje największe marzenie? Rozwiązaniem dla Ciebie może być kredyt gotówkowy. Zobacz, co warto o nim wiedzieć, zanim podejmiesz ostateczną decyzję i pożyczysz potrzebną sumę.

Na czym polega kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to bardzo prosty sposób na pożyczenie potrzebnych Ci pieniędzy. Mogą one znaleźć się na Twoim koncie już nawet na drugi dzień od zakończenia wszystkich formalności, które bardzo często ograniczone są do niezbędnego minimum. 

Kredyt gotówkowy należy spłacać w comiesięcznych ratach. Oczywiście musisz liczyć się z tym, że jego koszt będzie wyższy niż pożyczona suma, ponieważ składa się na niego także prowizja, odsetki i ewentualne ubezpieczenie.

Na co możesz wziąć kredyt gotówkowy?

Zastanawiasz się, na jaki cel możesz wziąć kredyt gotówkowy? Otóż jego ogromną zaletą jest to, że pieniądze możesz przeznaczyć, na co tylko zechcesz, np. wymarzoną podróż, remont domu lub mieszkania czy zakup samochodu. Niektórzy decydują się także pożyczyć gotówkę, aby zorganizować przyjęcie okolicznościowe, np. wesele. Kredyt gotówkowy może Ci się przydać również wtedy, gdy chwilowo jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz jednorazowego szybkiego wsparcia domowego budżetu. 

Kalkulator kredytu gotówkowego

Zanim udasz się do banku po kredyt, sprawdź, jaka jest Twoja zdolność kredytowa oraz o jaką sumę możesz się w związku z tym ubiegać. W tym celu najlepiej skorzystaj z kalkulatora kredytu gotówkowego, który nie tylko podpowie Ci, o jaki kredyt możesz się starać, ale i pomoże Ci obliczyć wysokość miesięcznej raty. Niezawodny kalkulator kredytu gotówkowego znajdziesz np. tutaj: https://notus.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy/

Jak widzisz, kredyt gotówkowy to doskonałe rozwiązanie w różnorodnych sytuacjach - pozwoli Ci uzyskać potrzebne pieniądze na dowolny cel. Jeśli dodatkowo skorzystasz z kalkulatora kredytu gotówkowego, na pewno wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Urząd Skarbowy w Obornikach przypomina o możliwości skorzystania z ulgi na dzieci. Rozliczenia podatkowe za rok 2024 należy złożyć do 30 kwietnia.
Każda szanująca się platforma handlowa Forex oferuje dziś dostęp do swoich zasobów w dwóch wariantach – tradycyjny, desktopowy, który uruchomimy na laptopie czy komputerze stacjonarnym, a także mobilny, dostosowany do korzystania z niego np. na smartfonie. Czy wersje te różnią się czymś od siebie…
Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego połowa pracowników w gospodarce narodowej zarabiała w październiku 2024 r. nie mniej niż 6 856 zł, a druga nie więcej.
Małe firmy to prawdziwi bohaterowie codzienności – przetrwają burze podatkowe, ataki klientów „wszystkowiedzących” oraz niekończące się telefony z ofertami „najlepszego prądu na rynku”. Ale gdy przychodzi do zarządzania finansami, nawet najtwardszym zdarza się złapać zadyszkę. Dlaczego? Bo płynność…
Do końca lutego emeryci i renciści otrzymali od organów rentowych roczne obliczenie podatku na formularzu PIT-40A lub informację o dochodach uzyskanych od organu rentowego na formularzu PIT-11A.
Do końca lutego osoby, które w ubiegłym roku pobierały wcześniejszą emeryturę lub rentę oraz dorabiały do swojego świadczenia, powinny poinformować ZUS o dodatkowych przychodach. Dotyczy to między innymi wynagrodzeń z umowy o pracę, umowy zlecenia, a także przychodów z prowadzonej działalności gosp…
Jeszcze tylko do 31 stycznia osoby prowadzące działalność gospodarczą na mniejszą skalę mają możliwość zgłoszenia się do Małego ZUS plus. Pozwoli im to na opłacanie niższych składek na ubezpieczenia społeczne.