Przejdź do głównej treści


Pożyczki bez BIK i KRD

| tekst sponsorowany | Finanse

Obecnie każda osoba niejednokrotnie spotyka się z sytuacją, w której nagła awaria sprzętu AGD, niezapowiedziana wycieczka bądź inny większy wydatek, niezaplanowany w miesięcznym budżecie sprawia, iż potrzebuje w szybkim czasie dostępu do gotówki. Obecnie każdy z nas ma możliwość zawnioskowania o pożyczkę lub kredyt, który pozwoli nam na realizację naszych potrzeb. Co więcej, fakt, iż ktoś posiada negatywną historią kredytową, wcale nie znaczy, że nie może pożegnać się z możliwością dodatkowego finansowania. Od pewnego czasu bowiem coraz popularniejsze stają się oferty pożyczek bez BIK i KRD.

Czym jest pożyczka bez BIK i KRD?

     Pożyczka bez BIK i KRD to produkt finansowy, który możemy obecnie uzyskać w wielu instytucjach finansowych. Wcześniej nie było możliwości otrzymania kredytu lub pożyczki bez dogłębnej analizy sytuacji finansowej klienta. Obecnie jednak firmy pożyczkowe idą w stronę ułatwienia procesu pozyskania pożyczki przez klienta. W zależności od konkretnej potrzeby i sytuacji klient może uzyskać tego typu pożyczkę na oświadczenie w dowolnej kwocie, od 100 złotych do aż 5 tysięcy złotych. Okres kredytowania jest również uzależniony od warunków zawarcia takiej pożyczki. Wiele firm przyznaje tego typu zobowiązania finansowe jedynie na jeden miesiąc, jednak inne dopuszczają dłuższy okres spłaty - nawet do 120 miesięcy w równych miesięcznych ratach. Tego typu długi okres kredytowania pożyczki bez BIK i KRD jest bardzo dogodny, szczególnie w sytuacji kiedy wnioskowana kwota jest wyższa a my wiemy, że nie będzie możliwości spłaty takiej pożyczki w ciągu jednego miesiąca. 

     Instytucje finansowe udzielające pożyczek bez konieczności sprawdzania baz takich jak Krajowy Rejestr Długów oraz Biuro Informacji Kredytowej oczywiście mogą w inny sposób zweryfikować oświadczenie klienta. Jedną z możliwości jest zezwolenie na weryfikację za pomocą bezpiecznej niezależnej aplikacji, czy poświadczona kwota dochodu zgadza się z wpływami na konto z tytułu wynagrodzenia. Inną możliwością jest weryfikacja stanu zatrudnienia i dochodów bezpośrednio u pracodawcy. 

W jaki sposób wnioskować o pożyczkę bez BIK i KRD?

     Obecnie proces wnioskowania o pożyczkę bez BIK i KRD jest stosunkowo prosty, i w zdecydowanej większości przebiega za pośrednictwem internetu - https://concash.pl/. Na samym początku klient jest zobowiązany do wybrania kwoty, którą chce pożyczyć oraz okresu, na jaki pożyczka ma być uznana. Następnie niezbędne jest wpisanie swoich podstawowych danych osobowych takich jak imię, nazwisko, pesel, a także informacje teleadresowe jak numer telefonu oraz adres zamieszkania. Po zakończeniu tego kroku musimy poczekać na weryfikację naszego wniosku przez instytucję finansową. Ze względu na brak weryfikacji w bazach takich jak BIK, BIG i KRD, analiza kredytowa przebiega bardzo szybko i w niektórych przypadkach decyzja jest podejmowana automatycznie na przestrzeni następnej godziny. W sytuacji pozytywnej weryfikacji pozostaje nam jedynie czekać na przelew i wtedy można już realizować swoje plany oraz marzenia. 

Jakie są zalety związane z wnioskowaniem o pożyczkę bez BIK i KRD?

     Istnieje wiele zalet korzystania z pożyczki bez BIK oraz KRD (czytaj więcej: https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd). Osoby, które nie posiadają żadnej historii kredytowej, lub posiadają negatywną historię kredytową, mają problemy z uzyskaniem dodatkowego finansowania w bankach i instytucjach finansowych, które opierają swoją ocenę kredytową na bazach. Natomiast pożyczkę bez BIK jest w stanie otrzymać każdy klient bez względu na potencjalne zaangażowanie kredytowe. Może to być świetna okazja do spłacenia innych, kredytów, które generują większe koszta w skali miesiąca.

 

 

Urząd Skarbowy w Obornikach przypomina o możliwości skorzystania z ulgi na dzieci. Rozliczenia podatkowe za rok 2024 należy złożyć do 30 kwietnia.
Każda szanująca się platforma handlowa Forex oferuje dziś dostęp do swoich zasobów w dwóch wariantach – tradycyjny, desktopowy, który uruchomimy na laptopie czy komputerze stacjonarnym, a także mobilny, dostosowany do korzystania z niego np. na smartfonie. Czy wersje te różnią się czymś od siebie…
Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego połowa pracowników w gospodarce narodowej zarabiała w październiku 2024 r. nie mniej niż 6 856 zł, a druga nie więcej.
Małe firmy to prawdziwi bohaterowie codzienności – przetrwają burze podatkowe, ataki klientów „wszystkowiedzących” oraz niekończące się telefony z ofertami „najlepszego prądu na rynku”. Ale gdy przychodzi do zarządzania finansami, nawet najtwardszym zdarza się złapać zadyszkę. Dlaczego? Bo płynność…
Do końca lutego emeryci i renciści otrzymali od organów rentowych roczne obliczenie podatku na formularzu PIT-40A lub informację o dochodach uzyskanych od organu rentowego na formularzu PIT-11A.
Do końca lutego osoby, które w ubiegłym roku pobierały wcześniejszą emeryturę lub rentę oraz dorabiały do swojego świadczenia, powinny poinformować ZUS o dodatkowych przychodach. Dotyczy to między innymi wynagrodzeń z umowy o pracę, umowy zlecenia, a także przychodów z prowadzonej działalności gosp…
Jeszcze tylko do 31 stycznia osoby prowadzące działalność gospodarczą na mniejszą skalę mają możliwość zgłoszenia się do Małego ZUS plus. Pozwoli im to na opłacanie niższych składek na ubezpieczenia społeczne.