Podsumowali konkurs plastyczny "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień"

szkola ludomy bezpieczenstwo pozarowe na co dzien

W Ludomach nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień".

Dnia 8 marca 2018r. odbyło się uroczyste podsumowania konkursu plastycznego ogłoszonego przez Senacki Zespół Strażaków kierowany do dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień”  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ludomach.  Konkurs ten miał na celu popularyzacje wiedzy na temat bezpieczeństwa pożarowego, a przedmiotem konkursu  prace plastyczne, które to oficjalnie zostały przekazane Senatorowi RP panu Filipowi Libickiemu opiekunowi uczestniczącemu w organizacji konkursu.

Gościem honorowym w imieniu Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach był  mł. bryg. mgr inż. Marek Wiktorski- Naczelnik Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach, który miał możliwość podziwiać walory artystyczne uczniów.

Młodzież szkolna korzystając z okazji przeprowadziła krótką konwersację, gdzie wachlarz pytań poruszał różne sfery życia naszego gościa. Przekazał młodzieży cząstkę siebie, swoich przemyśleń i doświadczeń, nie szczędząc wielu słów serdeczności, pochwał i gratulacji.  

Rozstrzygnięty został etap szkolny konkursu, gdzie z pośród wielu prac  12 uczniów zostało wyróżnionych i nagrodzonych za czytelność nawiązania do tematu konkursu, sposób jego przedstawienia, oryginalność, samodzielność, a także staranność wykonania pracy i stopień opanowania danej techniki przekazu. Nagrody ufundowane zostały przez Wójt Gminy Ryczywół oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach.   Wspólne zdjęcie zakończyło pierwszy etap uczestnictwa w konkursie Senackiego Zespołu Strażaków.

Realizator projektu – mgr Mączyńska Alina  

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież