fbpx

Jakie są zarobki w OZE? Gdzie opłaca się zrobić kurs?

Jakie są zarobki w OZE?

Branża OZE to szybko rozwijająca się gałąź gospodarki. Sprzyja temu nowoczesne technologia, oszczędność na rachunkach za prąd i ekologia. Kształcenie w tym kierunku to w zasadzie pewna praca, na dobrych warunkach.

 

Od osób zatrudnionych w branży wymaga się szkoleń z pozytywnym zakończeniem na egzaminie przed państwową komisją. Koszt zdobycia dyplomów nie należy do małych, ale można zaoszczędzić, jeśli wybierzesz właściwy kurs. Wtedy wszystkie certyfikaty OZE są wydawane za drobną opłatą. Do której szkoły się zapisać?

Kusząca wypłata w branży OZE

OZE to szeroka dziedzina, która wchłania specjalistów również z innych branż, którzy przeszkolą się w obszarze zielonej energii. Praca czeka na monterów instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i innych rozwiązań eko. Oferty pracy skierowane są również do analityków, projektantów, konsultantów oraz przedstawicieli handlowych.

Zarobki w energetyce nie należą do niskich. Dolna granica to około 6 tys. zł, a wyższa to już kwoty pięciocyfrowe. Zielona energia to przyszłość, dlatego specjalista OZE nie tylko szybko znajdzie zatrudnienie, ale przede wszystkim na dobry warunkach. Więcej o zaletach pracy w branży OZE znajdziesz na stronie: https://www.zawodoze.pl/. Zarobki to niejedyna korzyść z pracy w sektorze zielonej energii. Jest ich znacznie więcej, jak choćby praca na własny rachunek.

Kurs, który daje znacznie więcej niż uprawnienia OZE

Wybór szkoły nie jest łatwy, często niestety wyznacznikiem jest cena. Natomiast koniecznie warto zajrzeć do środka oferty. Przykładem, wybierając kurs technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej w Szkole Partnerskiej Viessmann, zaoszczędzisz nawet około 13 tys. zł. Na wspomnianych na wstępie szkoleniach i egzaminach dla każdego z odnawialnych źródeł. To nie wszystkie profity. Dodatkowo można zapisać się na zajęcia dodatkowe (bezpłatnie) z montażu i obsługi urządzeń marki Viessmann.

W przypadku takiej branży jak OZE, istotne znaczenie ma jakość kształcenia. Zarówno teoria, jak i praktyka. Korzystanie z wiedzy i doświadczenia kadry, która ma za sobą lata spędzone w branży oraz dostęp do nowoczesnej technologii. Na stronie https://www.zawodoze.pl/o-szkole/ znajdziesz szereg informacji o Szkole Partnerskiej Viessmann, możliwościach kształcenia, korzyściach i lokalizacji placówek. Stawiając na wysokiej jakości kształcenie, do egzaminu państwowego przystępujesz z pewnością siebie. Zakres posiadanej wiedzy i umiejętności zawsze wpływają na komfort przed egzaminem.

Już teraz zapisz się na najbliższy kurs. Skorzystaj z formularza na wcześniej wspomnianej stronie.