Wełna w cyklu "Po Wielkopolsce"

welna edukacja

Rzeka Wełna jest bohaterem krótkiego filmiku tworzonego w ramach programu edukacyjnego  „Po Wielkopolsce”. To cykl przewodników filmowych opowiadających o ciekawych przyrodniczo miejscach w Wielkopolsce.

Rzeka Wełna to perełka turystyczna i przyrodnicza naszego regionu, począwszy od Rogoźna to najbardziej malowniczy odcinek tej rzeki. To właśnie ten odcinek rzeki jest zaprezentowany w materiale filmowym. Zaprezentowane są tutaj niektóre aspekty pięknej obornickiej przyrody. W  uznaniem jej walorów przyrodniczych na tym terenie jest powstał obszar Natura 2000. Dbajmy o naszą przyrodniczą perłę, jest o co!!!

W cyklu „Po Wielkopolsce” będzie można zobaczyć i inne wspaniałe przyrodniczo miejsca takie jak łęgi nadnoteckie, dolinę Noteci, puszczę nad Gwdą. Lektorem programu jest Andrzej, który prezentuje przyrodnicze perełki. Nie jest to film pełen łacińskich nazw roślin czy długich opowieści o roślinach, krótkie hasłowe informacje. Być może to najlepsza forma przekazu dla żyjącego w dużym tempie społeczeństwa. Zachęcamy do odwiedzin profilu społecznościowego programu edukacyjnego -> https://www.facebook.com/powielkopolsce

foto: www.facebook.com/powielkopolsce

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież