Dołącz do akcji zbiórki płyt CD i DVD

ZM GOAP zachęca do wsparcia akcji ekologicznej dotyczącej zbiórki płyt CD i DVD.

Każdego roku wytwarzane są miliony płyt. Poliwęglan, z którego wytwarzane są płyty CD i DVD jest cennym surowcem. Po jego odpowiednim przetworzeniu powstają m.in. nowe płyty CD, lampy samochodowe i artykuły biurowe. Zbierając oszczędzamy zasoby Ziemi, chronimy środowisko przed „niezniszczalnymi” śmieciami.

Na terenie naszej gminy zużyte płyty CD zbierane są w:

- Delegaturze Oborniki w budynku PGKIM ul. Lipowa 19,

- Urzędzie Miejskim w Obornikach

Do akcji dołączyli także:

- Przedszkole nr 2 „Słoneczny Świat”

- Przedszkole nr 1 „Bajeczka”

- Zespół Szkół w Kiszewie

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież