Skip to main content

Chcesz jeść zdrowo i smacznie tracąc przy tym zbędne kilogramy - zamów LOVEcatering!

| Artykuł sponsorowany | Zdrowie
foto:LOVEcatering
foto:LOVEcatering

Interesuje Cię zdrowe odżywianie i bezpłatna dostawa smacznych posiłków do Twojego domu lub biura? Doskonale, nasza firma cateringowa LOVEcatering zapewni Ci darmową usługę dostawy pysznego jedzenia, które zostanie przygotowane przez szefa kuchni według standardów restauracyjnych. Z naszą zbilansowaną dietą pudełkową poprawisz swoje zdrowie i wygląd swojego ciała. Programy żywieniowe są opracowane przez dietetyków a składają z 5 posiłków dziennie.

Czym kieruje się catering dietetyczny w Obornikach układając diety?

W pełni zbilansowane jedzenie przynosi wiele korzyści w postaci poprawy stanu zdrowia (cukrzyca, nadciśnienie, wysoki cholesterol, stan zapalny stawów, problemy trawienne) oraz przyczynia się do bezpiecznego odchudzania i budowania wymarzonej sylwetki. Wszystkie te potrzeby realizujemy w naszym cateringu dietetycznym. Dietetyk układa programy żywieniowe które składają się na zrównoważoną dietę pudełkową uwzględniając potrzeby danej osoby a szef kuchni przygotowuje smaczne dania. Podstawą tworzenia diet jest piramida żywieniowa która zakłada największy udział w posiłkach warzyw i owoców, produktów zbożowych a następnie mięsa, nabiału, jajek i na końcu olejów roślinnych.

Jesteśmy nowoczesnym cateringiem, dlatego przykładamy dużą uwagę do komfortu zamawiania naszych diet. Zamówienie możesz złożyć na naszej stronie, telefonicznie, mailowo i za pomocą aplikacji mobilnej. Nasza aplikacja służy również do zarządzania dietą: zmiana terminu i miejsca dostawy, wystawianie ocen, korzystanie z programu poleceń. Zainstaluj apkę i korzystaj z niej o dowolnej porze.

Dlaczego zbilansowana dieta pudełkowa w Obornikach to przemyślany wybór?

Czym jest zdrowa dieta pudełkowa Oborniki? To zbilansowanie spożycia wymaganej ilości białek, tłuszczów i węglowodanów, obecność w pożywieniu witamin i minerałów ważnych dla zdrowego funkcjonowania organizmu. Większość ludzi zna podstawowe zasady zdrowego odżywiania, jednak nie każdy ich przestrzega. Specjaliści z naszego cateringu dietetycznego udzielą wsparcia podczas bezpłatnych konsultacji i na podstawie Twojego wieku, wagi i celów ułożą spersonalizowany plan żywieniowy. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora kalorii i dopasować dietę do swoich potrzeb. Najważniejsze jest, aby pamiętać, że prawidłowe odżywianie i zbilansowana dieta to jeden z najważniejszych czynników sukcesu w sporcie i w codziennym życiu każdego człowieka. ⠀

Jak dieta pudełkowa w Obornikach niskowęglowodanowa wpływa na sylwetkę?

Dieta pudełkowa w Obornikach Low Carb (niskowęglowodanowa) to dieta, z której organizm uzyskuje większość składników odżywczych z tłuszczu 40%, około 30% z białka i 30% z węglowodanów. Ideą tej diety jest ograniczenie węglowodanów, aby organizm wykorzystywał tłuszcze jako źródło energii, w tym własne rezerwy tłuszczu. Główną zaletą tej diety jest szybka utrata masy ciała. Ale dodatkowo Low Card obniża poziom cukru we krwi. Pokarmy zawierające tłuszcze dają organizmowi długotrwałe uczucie sytości i dostarczają mu energii na dość długi czas.

Dieta odchudzająca niskowęglowodanowa z naszego cateringu dietetycznego jest bardzo łatwa do tolerowania, ponieważ nie towarzyszą jej napady głodu. Poza efektem redukcji wagi i tkanki tłuszczowej poprawi się praca Twojego układu nerwowego i skóry. Wystarczy zastosować się do wskazówek dietetyka i nie podjadać a efekt jest murowany. Sportowcy również mogą korzystać z diety Low Carb, ponieważ szybko zredukują tkankę tłuszczową i zamienią ją w mięśnie.

Założenia reprezentowane przez catering

W naszym cateringu doskonale wiemy, że aby organizm mógł prawidłowo pracować, musimy się dobrze odżywiać. Do substancji niezbędnych do życia należą białka, tłuszcze i węglowodany, minerały, witaminy, antyoksydanty, błonnik i aminokwasy. Te wszystkie składniki znajdują miejsce w naszych zbilansowanych dietach pudełkowych które dostarczamy pod same drzwi. Jedzenie pakujemy w ekologiczne pudełka z surowca pochodzącego z odzysku które podlegają recyklingowi. To wytrzymałe pojemniki, w których można bezpiecznie i wygodnie przewozić posiłki.

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa LOVE Catering dba o jakość swoich usług, produkty spożywcze kupujemy tylko od zaufanych dostawców, dlatego nasze posiłki są nie tylko zdrowe, ale również bardzo smaczne. Zapewniamy wybór menu, dlatego możesz dokonywać zamiany posiłków i jeść tylko te dania, które najbardziej lubisz. Dostarczona do Ciebie zbilansowana dieta pudełkowa w Obornikach pomoże Ci spełnić Twoje oczekiwania: redukcja wagi, poprawa kondycji i sukcesów sportowych, pozbycie się przykrych objawów nietolerancji pokarmowej na gluten, laktozę i nabiał. Przystępując do naszego programu lojalnościowego ograniczasz swoje koszty za dietę: zamawiasz, oceniasz, polecasz i gromadzisz punkty w swojej skarbonce. Przy składaniu kolejnego zamówienia możesz przeznaczyć je na zakup i zmniejszyć swój rachunek.

https://cateringdlakazdego.pl/rabaty-love-catering/ 

Polska jest państwem o największej dynamice wzrostu śmiertelności z powodu raka gruczołu krokowego w całej UE

Rak prostaty to najczęściej diagnozowany nowotwór występujący u mężczyzn i druga przyczyna zgonów w populacji męskiej. Zarówno liczba zachorowań jak i zgonów niepokojąco rośnie.

Rola sportu w zapobieganiu uzależnieniom

Według danych, jakie przedstawiono w „Raporcie o stanie narkomanii w Polsce 2020”, aż 5,4% populacji naszego kraju sięga po narkotyki. Niedozwolone substancje psychoaktywne, niezależnie od tego, czy mówimy o marihuanie, heroinie, LSD czy ecstasy, mogą wywoływać różnego rodzaju negatywne skutki, z...

Po trzech–czterech tygodniach po większości postanowień noworocznych nie ma już śladu (film)

Niemal 80 proc. Polaków zrobiło postanowienia noworoczne na 2024 rok – wynika z badań przeprowadzonych na panelu Ariadna. Najczęściej dotyczyły one poprawy kondycji fizycznej i zdrowia, np. przejścia na zdrowe odżywianie i rozpoczęcia aktywności sportowej. Większość osób jednak nie potrafi wytrwa...

Renata walczy z rakiem. Potrzebna jest pomoc

Znajomi oborniczanki proszą o wsparcie dla chorej koleżanki Renaty. 

Zdrowie Polaków w zwierciadle 2023: Jak oceniamy swój stan zdrowia?

Czy Polacy są zadowoleni ze swojego zdrowia? W świetle najnowszych badań, rok 2023 przynosi nam fascynujące spostrzeżenia na temat samooceny stanu zdrowia wśród mieszkańców Polski. Czy rzeczywiście jesteśmy zdrowsi, czy może tylko tak się nam wydaje? Odkryjmy razem, jak Polacy oceniają swoje zdro...

Czym wyróżnia się Zdrowy Catering?

Dużo osób korzysta z oferty naszego cateringu dietetycznego. Dlaczego? Klienci doceniają, że każda dieta pudełkowa w Obornikach jest bardzo starannie przygotowywana. Poza tym nasza firma cateringowa oferuje spory wybór. Co możesz zamówić? Na co się finalnie zdecydować?

Dieta pudełkowa: sekret skutecznego odchudzania i zdrowego trybu życia

Dowiedz się, dlaczego dieta pudełkowa stała się hitem w dziedzinie zdrowego odżywiania i jak możesz z niej skorzystać! Odkryj przepisy, wskazówki i korzyści związane z tym trendem żywieniowym.