fbpx

Co udało mi się zmienić dzięki diecie pudełkowej?

dieta pudełkowa

Po mojej pierwszej ciąży dość znacznie przytyłam. Po wielu nieudanych próbach pozbycia się niechcianych kilogramów i polepszenia wyników badań krwi, moje zainteresowanie przykuła dieta pudełkowa.

Nigdy wcześniej nie korzystałam z takiego rozwiązania, jednak teraz zaryzykowałam. Odpowiadającą mi dietę wybrałam po intensywnych poszukiwaniach w internecie, dobrałam jej wariant, kaloryczność i ilość posiłków pod siebie i z ciekawością oczekiwałam pierwszego dnia mojej nowej diety. 

Krótki czas, wiele zmian

Od małego nie odżywiałam się dobrze - słodycze, mało warzyw i przekąski chwytane w biegu zamiast pełnowartościowych posiłków. Catering Bytom całkowicie to zmienił - każdego dnia jadłam posiłki zbilansowane pod względem kaloryki i substancji odżywczych. Mój brzuch przestał być przepełniony, zniknęły również regularne wzdęcia. To co mnie zaskoczyło to to, że moja doba nagle się wydłużyła, bo nie myślałam o tym co ugotować na dany posiłek, nie musiałam tak często chodzić na zakupy i nie potrzebowałam samodzielnie liczyć dziennego spożycia kalorii. Teraz zyskałam też więcej czasu na spędzanie dnia z moją córeczką. Ponadto najbardziej zaskoczył mnie fakt, że na diecie można jeść tak smaczne rzeczy i nie trzeba się katować, by osiągnąć widoczne efekty. Sama zdziwiłam się, że owsianki, koktajle i sałatki potrafią mi smakować, bo zawsze unikałam ich jak ognia. Zdałam sobie sprawę jak nudne i monotonne było moje odżywianie, jedzenie pudełkowe bardzo wiele razy było dla mnie niespodzianką. Poznałam wiele nowych smaków i potraw, których kiedyś pewnie bym nawet nie tknęła Zmiany zauważyłam też w wyglądzie moich włosów, cery i paznokci. Stały się one zdecydowanie silniejsze, a twarz - promienna. Jako osoba z łamliwymi paznokciami mocno to doceniłam.

Upragnione efekty końcowe

Dieta pudełkowa sprawiła, że koniec końców osiągnęłam swój cel, a mianowicie schudłam 18 kilo. Teraz bez skrępowania nakładam ubrania sprzed ciąży bo wiem, że się w nie zmieszczę. Zaczęłam dobrze czuć się we własnym ciele i odzyskałam pewność siebie. Czuję się lepiej fizycznie i psychicznie, a moje wyniki badań krwi bardzo się poprawiły - mój cholesterol wrócił do normy a anemia zniknęła. Poziom cukru też znajduje się w normie. Moje niedobory witamin wynikłe ze śmieciowego jedzenia zostały uzupełnione, a ja w końcu czuję się zdrowa i pełna energii. Już nie odchodzę ze smutkiem widząc, że sukienka nie występuje w moim rozmiarze. Gdyby ktoś mi powiedział, że takich cudów może dokonać tylko zmiana odżywiania i zaufanie profesjonalistom tworzący m cateringi dietetyczne, nigdy bym w to nie uwierzyła.

Dalej w grze

Mimo osiągnięcia mojego celu, nadal korzystam z diety pudełkowej. Próbuję różne warianty, kaloryczność oraz czerpię przyjemność zarówno z życia, jak i jedzenia. Nawet mój mąż dołączył do mnie i korzysta z cateringu, dzięki czemu nie stoi wiecznie w kuchni i spędzamy razem więcej czasu spacerując z naszą córką lub poświęcając się pasjom. Dieta pudełkowa jest naprawdę warta spróbowania!

Sprawdź również: