fbpx

Czym jest opaska akupresurowa, niwelujący ból cud chińskiej medycyny?

Promieniujący ból kręgosłupa potrafi uprzykrzyć życie w sposób, którego nie da się opisać słowami. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy doświadczyli tego typu katuszy na własnej skórze. Nasilające się trudności z poruszaniem iniekończące się dolegliwości, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, to zaledwie początek szerokiej gamy nieprzyjemności, które niesie ze sobą rwa kulszowa czy chroniczny ból pleców. Na szczęście opaska akupresurowa może położyć im kres!

Pojęcie powszechnie znane, choć często mylnie interpretowane

Większość osób zapytanych o to, czy wiedzą czym jest i jak działa akupresura, bez wahania odpowiada twierdząco. Okazuje się, że nie zawsze jest to prawdą, ponieważ zarówno w Internecie, jak i w mediach społecznościowych krąży wiele mylnych informacji. Oddzielmy więc fakty od mitów. Akupresura to jedna z metod pozbycia się bólu, która wyróżnia się tym, że wykorzystuje naturalną strukturę ludzkiego organizmu i całkowicie odstępuje od przyjmowania jakichkolwiek tabletek czy maści. Za sprawą odpowiedniego ucisku, osoba korzystająca z tego chińskiego dobrodziejstwa, może „odblokować”miejsce, w którym wystąpił „zator”, czyli miejsce występowania bólu.Przywróci tym samym właściwe funkcjonowanie organizmu. Dlaczego tak się dzieje? Teorii jest wiele, ale przecież najważniejsze jest to, że metoda działa, a tym samym działają produkty, które ją wykorzystują. Jednym z nich jest właśnie opaska akupresurowa.

Kto powinien sięgnąć po opaskę akupresurową?

Opaska akupresurowa to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy odczuwają dolegliwości bólowe umiejscowione przede wszystkim w nogach, bądź dolnych partiach kręgosłupa. Nakładany przez opaskę nacisk, za sprawą odpowiedniego ukierunkowania, stabilizuje stawy oraz usprawnia krążenie krwi. Jeśli z powodu przepukliny kręgosłupa cierpisz na rwę kulszową, również powinieneś sięgnąć po opisywany produkt. Niewątpliwie przyniesie Ci upragnioną ulgę.

Wzmocnienie i stabilizacja, o której nikt nie musi wiedzieć

Jedną z istotnych zalet, związanych z korzystaniem z opaski akupresurowej, jest sposób użytkowania.Nosi się ją na prawej bądź na lewej łydce, ponieważ to właśnie w tej części ciała umiejscowiony jest mięsień brzuchaty.Uciskanie jego centralnych partii niweluje ból wywołany między innymi rwą kulszową.

Oferowane na rynku modele opaski akupresurowej mają zazwyczaj uniwersalny rozmiar, co oznacza, że nie musisz martwić się o to, czy kupiony produkt będziepasowałakurat na Twoją łydkę. Ponadto, opisywana opaska ściśle przylega do ciała, dziękiczemu pozostaje niewidoczna nawet wtedy, gdy ubierzesz obcisłe spodnie.

 

 

 

 

Dwa potwierdzone przypadki koronawirusa

11-08-2020 | Wyświetleń:6453

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Obornikach podaje aktualną sytuacje epidemiologiczną w powiecie obornicki...

Rekord zakażeń koronawirusem, 13 zgonów

07-08-2020 | Wyświetleń:700

W Polsce odnotowano kolejny dobowy rekord zakażeń koronawirusem. 

Dobowy rekord zakażeń Covid-19

04-08-2020 | Wyświetleń:913

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych 680 przypadkach zakażenia koronawirusem.

Kolejny dzień z dużą liczbą zakażeń

03-08-2020 | Wyświetleń:224

W poniedziałek odnotowano w Polsce 575 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie obornickim 22…

22-07-2020 | Wyświetleń:2208

W powiecie obornickim żadna osoba nie przebywa pod nadzorem epidemiologicznym.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce przekroc…

19-07-2020 | Wyświetleń:2298

W niedzielę 19 lipca odnotowano w Polsce 358 nowych przypadków zakażeń Covid-19.

Pozostałe - zdrowie ...