fbpx

Kremy pod oczy

Skóra pod oczami to jedno z bardziej wrażliwych miejsc, dlatego warto szczególnie o nie zadbać i zastosować dodatkową pielęgnację. W związku z tym warto zaopatrzyć się w kremy pod oczy. Powinny być one pełne kwasów, witamin, antyoksydantów czy olejów.

Zastosowanie

Ze względu na to, że skóra pod oczami jest znacznie cieńsza niż w innych miejscach, jest ona szczególnie podatna na uszkodzenia. Nawet jedna nieprzespana noc może spowodować cienie pod oczami, które nie wyglądają najlepiej. Ze względu na to, że to właśnie ten obszar pokazuje nasze emocje i stale pracuje, to tam zaczynają się pojawiać początkowe zmarszczki. W celu zachowania dobrej kondycji skóry należy stosować specjalną pielęgnację, czyli stosować kremy pod oczy.

Krem ma wiele zadań, takie jak:

Rozjaśnienie twarzy. Skóra pod oczami to miejsce, które jest niezwykle podatne na stres czy zmęczenie, dlatego to tam odzwierciedlana jest kondycja naszego organizmu. Kiedy zaliczmy nieprzespaną noc pod oczami, natychmiastowo pojawią się cienie czy opuchlizna. Zadaniem kremów pod oczy jest regeneracja oraz rozjaśnienie tych miejsc. Dodatkowo ich stosowanie utrwala makijaż.

Ujędrnienie oraz napięcie twarzy. Z biegiem lat nasza skóra s taje się mniej jędrna. Dzięki stosowaniu specjalnych kremów jesteśmy w stanie ją ujędrnić oraz zwiększyć jej napięcie.

Odżywienie i nawilżenie. Nasze ciało w większości składa się z wody, dlatego wszelkie jej ubytki negatywnie wpływają na jego funkcjonowanie. Kremy pozwalają nam nawilżyć skórę, co świetnie wpływa.

Zapobieganie zmarszczkom. Zmarszczki pojawiają się poprzez ciągłą pracę mięśni. Z racji tego, że skóra pod oczami ciągle pracuje, to jest bardzo podatna na ich powstawanie. Stosowanie kremów sprawia, że nasza skóra jest wygładzana, a proces powstawania zmarszczek jest opóźniany.

Jak widać, kremy mają bardzo szerokie zastosowanie. Jednak jak wybrać najlepsze? Warto skorzystać z oferty https://www.toprose.pl/kremy-pod-oczy Oferują oni świetne produkty w naprawdę przystępnych cenach. 

Raport Covid-19 dla powiatu obornickiego (08.05…

08-05-2021 | Wyświetleń:351

Podsumowanie sytuacji pandemicznej w powiecie obornickim od 01.05 do 07.05.2021, oraz podsumowanie akcji szczepień na 8...

Od 15 maja bez maseczek na otwartym powietrzu

07-05-2021 | Wyświetleń:327

Od 15 maja na otwartej przestrzeni nie będziemy musieli nosić maseczek.

Podsumowanie akcji „Zaszczep się w majówkę”…

03-05-2021 | Wyświetleń:447

W ramach akcji „Zaszczep się w majówkę” w Poznaniu odbyły się masowe szczepienia przeciw COVID-19...

Trzeci dzień „Zaszczep się w Majówkę”

03-05-2021 | Wyświetleń:252

Dziś od rana, w mobilnym punkcie szczepień nad poznańską Maltą, ustawiła się kolejka osób oczekujących na...

SARS-CoV-2 – raport od 24.04 do 30.04.2021 dla p…

02-05-2021 | Wyświetleń:324

Podsumowanie sytuacji pandemicznej w powiecie obornickim od 24.04 do 30.04.2021, nareszcie bardziej optymistyczne dane. ...

Zaszczep się w majówkę + 1000 dawek

01-05-2021 | Wyświetleń:259

W związku z olbrzymim zainteresowaniem akcją "Zaszczep się w majówkę" do Poznania trafi jutro dodatkowa partia...

Pozostałe - zdrowie ...