fbpx

Kremy pod oczy

Skóra pod oczami to jedno z bardziej wrażliwych miejsc, dlatego warto szczególnie o nie zadbać i zastosować dodatkową pielęgnację. W związku z tym warto zaopatrzyć się w kremy pod oczy. Powinny być one pełne kwasów, witamin, antyoksydantów czy olejów.

Zastosowanie

Ze względu na to, że skóra pod oczami jest znacznie cieńsza niż w innych miejscach, jest ona szczególnie podatna na uszkodzenia. Nawet jedna nieprzespana noc może spowodować cienie pod oczami, które nie wyglądają najlepiej. Ze względu na to, że to właśnie ten obszar pokazuje nasze emocje i stale pracuje, to tam zaczynają się pojawiać początkowe zmarszczki. W celu zachowania dobrej kondycji skóry należy stosować specjalną pielęgnację, czyli stosować kremy pod oczy.

Krem ma wiele zadań, takie jak:

Rozjaśnienie twarzy. Skóra pod oczami to miejsce, które jest niezwykle podatne na stres czy zmęczenie, dlatego to tam odzwierciedlana jest kondycja naszego organizmu. Kiedy zaliczmy nieprzespaną noc pod oczami, natychmiastowo pojawią się cienie czy opuchlizna. Zadaniem kremów pod oczy jest regeneracja oraz rozjaśnienie tych miejsc. Dodatkowo ich stosowanie utrwala makijaż.

Ujędrnienie oraz napięcie twarzy. Z biegiem lat nasza skóra s taje się mniej jędrna. Dzięki stosowaniu specjalnych kremów jesteśmy w stanie ją ujędrnić oraz zwiększyć jej napięcie.

Odżywienie i nawilżenie. Nasze ciało w większości składa się z wody, dlatego wszelkie jej ubytki negatywnie wpływają na jego funkcjonowanie. Kremy pozwalają nam nawilżyć skórę, co świetnie wpływa.

Zapobieganie zmarszczkom. Zmarszczki pojawiają się poprzez ciągłą pracę mięśni. Z racji tego, że skóra pod oczami ciągle pracuje, to jest bardzo podatna na ich powstawanie. Stosowanie kremów sprawia, że nasza skóra jest wygładzana, a proces powstawania zmarszczek jest opóźniany.

Jak widać, kremy mają bardzo szerokie zastosowanie. Jednak jak wybrać najlepsze? Warto skorzystać z oferty https://www.toprose.pl/kremy-pod-oczy Oferują oni świetne produkty w naprawdę przystępnych cenach. 

Dwa potwierdzone przypadki koronawirusa

11-08-2020 | Wyświetleń:6163

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Obornikach podaje aktualną sytuacje epidemiologiczną w powiecie obornicki...

Rekord zakażeń koronawirusem, 13 zgonów

07-08-2020 | Wyświetleń:684

W Polsce odnotowano kolejny dobowy rekord zakażeń koronawirusem. 

Dobowy rekord zakażeń Covid-19

04-08-2020 | Wyświetleń:903

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych 680 przypadkach zakażenia koronawirusem.

Kolejny dzień z dużą liczbą zakażeń

03-08-2020 | Wyświetleń:222

W poniedziałek odnotowano w Polsce 575 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie obornickim 22…

22-07-2020 | Wyświetleń:2196

W powiecie obornickim żadna osoba nie przebywa pod nadzorem epidemiologicznym.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce przekroc…

19-07-2020 | Wyświetleń:2292

W niedzielę 19 lipca odnotowano w Polsce 358 nowych przypadków zakażeń Covid-19.

Pozostałe - zdrowie ...