fbpx

Cmentarz Luboń

Cmentarz Luboń, Poznań, Przeźmierowo, Skórzewo, Żabikowo... Wszystkie okolice Poznania w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych obsługuje zakład pogrzebowy Memento Mori.

Szereg świadczonych usług

Zakład pogrzebowy Memento Mori zajmuje się pochówkiem zmarłych na terenie Poznania i okolic. Oferuje także należyty transport zwłok z terytorium Polski i zagranicy. Oprócz tego załatwia wszelkie formalności, m. in. wystawienie aktu zgonu, pełne rozliczenie ZUS i KRUS. Oczywiście zakład organizuje też ceremonie pogrzebowe, w obrządku katolickim i zmarłym innych wyznań, a także w obrządku świeckim. W ofercie zakładu znajdują się trumny oraz urny w niskich cenach. Na cmentarzu zapewnia odpowiednie przygotowanie miejsca pochówku. Wykonuje i dostarcza także wiązanki, wieńce oraz usługi kamieniarskie.

Cmentarz Luboń

Oddział Memento Mori w Luboniu jest czynny całą dobę, przy ulicy Okrzei 1. W trosce o Twoich bliskich, czynny całodobowo jest także telefon do zakładu. Cmentarz Luboń to jeden z obiektów, na terenie których zakład spełnia swoje usługi pogrzebowe. Od początku istnienia cmentarza w 1907 roku , była to nekropolia wyznania ewangelickiego. Dopiero w 1928 roku część cmentarz przekazano społeczności katolickiej, gdy powstała parafia św. Barbary. Po zakończeniu II wojny światowej cała powierzchnia cmentarza przeszła pod opiekę parafii. Cmentarz jest miejscem spoczynku mieszkańców Żabikowa od wielu pokoleń. W szacunku do zmarłych, na cmentarzu Luboń, który jest tak ciekawym obiektem, zakład pogrzebowy Memento Mori stara się zachować historyczny charakter tego miejsca.

Znalezienie odpowiedniego cmentarza - powiat poznański

Część Memento Mori - zakład pogrzebowy Poznań - także w trosce o zapewnienie odpowiedniej opieki klientom ma czynny całodobowy telefon oraz placówkę. Prócz katolików, każdy oddział organizuje także pogrzeby świeckie i wyznaniowe, z kremacją albo tradycyjne. Usługi pogrzebowe Poznań obejmują także znalezienie miejsca pochówku i pomoc w formalnej kwestii związanej z pogrzebem. Obrządki wykonujemy na terenie cmentarzy w Poznaniu i okolicach. Na terenie cmentarza oferujemy wykonanie grobowców i ceremonii pogrzebowej zgodnie z ostatnią wolą zmarłego oraz życzeniami jego bliskich. Kwatery są zawsze przygotowane na czas, a pogrzeb przebiegnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Troska o cmentarz

Zakład pogrzebowy Memento Mori oferuje także renowację oraz tworzenie nowych mogił, by cmentarz był zadbany i odnowiony. Zyskujesz w ten sposób godny pochówek na lata.