fbpx

W jaki sposób sprawdzać pracowników – czy można kontrolować pracowników w firmie?

Prowadzenie firmy, w której pracuje kilku pracowników nie jest łatwe. Wydawać się może, że każdy kto zostanie przyjęty do pracy będzie szanował zarówno swój czas, jak i właścicieli firmy. Jednak wiele osób stara się ugrać w pracy więcej, niż jest to możliwe. Dodatkowo pojawiają się problemy ze sprawdzeniem czy już na początku współpracy osoba starająca się o zajecie miejsca na określone stanowisko jest szczera. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy możesz sprawdzać swoich pracowników to koniecznie zdecyduj się na zapoznanie się z naszym poradnikiem.

Sprawdzanie doświadczenia i autentyczności

Niestety coraz więcej osób kłamie w CV mając nadzieję, że nie zostanie ono zweryfikowane. To właśnie przez to w życiorysie, który przedstawiany jest potencjalnemu pracodawcy pojawiają się nieprawdziwe informacje, takie które pomagają zdobyć wymarzone stanowisko. Zastanawiasz się, czy Twój nowy pracownik nie kłamał w CV? Masz wrażenie, że kilka umiejętności, które podawała w dokumencie nie pokrywa się z tym, co naprawdę potrafi? W takim razie agencja detektywistyczna Warszawa jest jednym z miejsc, w którym możesz znaleźć pomoc. To jeden z najlepszych sposobów na sprawdzenie pracownika i upewnienie się, że jest z Tobą szczery.

Sprawdzanie, czy warunki umowy nie są łamane

Przy zawarciu umowy zawsze informuje się pracownika o tym jakie są jej warunki. W dokumencie podane są wszystkie informacje jednak warto pamiętać, że nie każdy pilnuje swojej strony. W niektórych umowach zawarta jest część o poufności. To więc oznacza, że pracownik nie może zdradzać tajemnic firmy, tego jak funkcjonuje, na jakich programach pracuje i nad jakimi projektami się skupia. Jeśli obawiasz się, że jeden z pracowników zdradza poufne informacje warto upewnić się, czy działa on zgodnie z warunkami współpracy. Możesz to zrobić korzystając z usług detektywa, który z pewnością to dla Ciebie sprawdzi, a w razie potrzeby zbierze potrzebne dowody.

Kradzież w firmie – jak sprawdzić pracownika?

W firmie ktoś zaczyna kraść, ale nie masz pojęcia kto dopuszcza się przestępstwa? Nie chcesz zakładać kamer, a jednocześnie nie możesz stale przebywać w firmie? Zastanawiasz się, jak sprawdzić, który z pracowników kradnie, a także kiedy to robi? Pomoc detektywa z pewnością przyda się w takiej sytuacji. Samodzielnie trudno jest ustalić kto jest winowajcą i sprawdzić, czy to na pewno jeden z pracowników.

Okazuje się, że prywatny detektyw może pomóc w wielu sprawach osobom, które prowadzą swoje przedsiębiorstwo i zatrudniają pracowników. Wystarczy zgłosić swój problem i zdecydować się najlepsza agencję.