fbpx

Ślubne boho, czyli suknia na miarę Twoich pragnień

Suknie ślubne stanowią nieodłączny element każdej ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Przyszła Panna Młoda może wybierać spośród ogromnej bazy dostępnych obecnie modeli. Warto jednak przed samym zakupem dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania i wizje, aby dokonać odpowiedniego wyboru konkretnego stylu. Jest to przecież jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Dlatego istotne jest, by cała stylizacja była spójna i do nas pasowała oraz była możliwie jak najwierniejszym odwzorowaniem naszego charakteru. 

Ślubne boho - subtelny i urokliwy sposób na zjawiskową kreację

Jednym z bardziej wdzięcznych motywów są suknie ślubne w stylu boho. Cechuje je przede wszystkim niezwykła różnorodność przy zastosowaniu stonowanych oraz prostolinijnych rozwiązań. Tutaj ogromny nacisk stawia się przede wszystkim na delikatność i wygodę. Długie zwiewne kreacje z koronkami skromnymi lub też w większych ilościach, tasiemki, wstążki, hafty czy frędzelki - to wszystko składa się na tak dynamiczne suknie ślubne. Boho samo w sobie pełne jest kontrastów i pozostawia spore pole do wyobraźni i popisu projektantów sukien ślubnych. Czego nie można jednak powiedzieć, to fakt, że absolutnie nie znajdziemy tutaj kiczu, ponieważ żywiołowość i bogata ekspresja zawarta w delikatnych wzorach doskonale się tonuje. 

suknie slubne boho warszawa 7 002

Dlaczego kobiety kochają suknie boho?

Ponieważ zapewniają im maksymalny komfort! Są oparte na lekkich materiałach, które pięknie układają się podczas tańca oraz nie sprawiają większych problemów w czasie przechadzek wśród grona weselnych gości. To praktyczność oprawiona w kobiecą subtelność i delikatność, czyli dwa elementy, które odnajdzie w sobie każda Panna Młoda. Suknie ślubne boho to również doskonały sposób na podkreślenie żywiołów, które skrywamy pod naszą skórą. Odpowiedna kreacja zapewni w ten sposób wyeksponowanie wszelkich atutów naszej sylwetki oraz skryje pod swoją delikatną osłoną wszystko to, co sprawia nam jakiekolwiek kompleksy. Dlatego warto jest korzystać z usług salonów, które skroją suknie na miarę naszych oczekiwań. 

Gdzie rozpocząć poszukiwania idealnej sukni boho?

Przede wszystkim warto zrobić rozeznanie wśród salonów, które mają indywidualne podejście do klienta. To właśnie ono, jest pierwszym wyznacznikiem komfortu jaki zaznamy podczas przygotowań do ceremonii ślubnej. Jednym z takich właśnie miejsc jest SuknieBoho, salon prowadzony przez Martę Trojanowską, w którym odnajdziemy suknie szyte na miarę. Modele dostępne na stronie to perełki znakomicie odnajdujące się w stylistyce ślubnego boho. Nietuzinkowe połączenie materiałów i krojów, oryginalne i charakterne suknie to wszystko składa się na zaufanie zadowolonych klientek tego miejsca. Równie istotne jest, że salon ten oferuje swoje usługi, które realizowane są w ekspresowym tempie. Już w ciągu jednego dnia wybierzesz i zaprojektujesz swoją osobistą suknię. Czy to nie brzmi kusząco?

suknie slubne boho warszawa 1 002


Salon znajduje się w Warszawie, a w jego progach można spotkać ekspedientki gotowe wziąć czynny udział w Twoim wyjątkowym dniu. To one dbają o atmosferę towarzyszącą ważnym wyborom i dzięki swojej wiedzy, są w stanie profesjonalnie doradzać lekko zestresowanym Pannom Młodym. Jeżeli jesteś zainteresowana, koniecznie daj im znać i ciesz się strojem, jaki zostanie przygotowany tylko dla Ciebie!