fbpx

Wyposażenie salonu fryzjerskiego i wizyta w hurtowni - o czym warto pamiętać podczas firmowych zakupów?

Dbanie o włosy i wymyślanie coraz to nowych stylizacji to nie tylko domena fryzjerów, ale również coraz większej rzeczy ludzi, którzy robią to ze względu na swoje zainteresowania.

Z kolei jeszcze inna część z nas musi stosować specjalne kosmetyki, ponieważ posiada delikatne włosy. Jeżeli zaliczamy się do którejś ze wspomnianych grup powinniśmy rozważyć robienie zakupów w hurtowni fryzjerskiej zamiast klasycznych sklepach. Dlaczego jest to dobry pomysł? Co takiego może zaoferować nam hurtownia dla fryzjerów, czego nie znajdziemy w standardowych czy internetowych sklepach detalicznych? Jakie są największe zalety korzystania z hurtowni fryzjerskiej?

 

  1. Co można znaleźć w hurtowni fryzjerskiej?
  2. Dlaczego warto zaopatrywać się w hurtowni fryzjerskiej?
  3. Czy tylko salony fryzjerskie mogą korzystać z hurtowni?

akcesoria fryzjerskie

Co można znaleźć w hurtowni fryzjerskiej?

Hurtownie zwykle mają to do siebie, że oferują bardzo szeroki zakres produktów, włącznie z takimi których na co dzień nie dostaniemy w klasycznych sklepach. Z tego powodu miejsca takie jak hurtownia fryzjerska Progress Września to prawdziwy raj nie tylko dla profesjonalnych fryzjerów i osób prowadzących własne salony, ale również dla tych z nas, którzy mają bardzo specyficzne potrzeby w kwestii dobierania kosmetyków do włosów i skóry głowy. Znajdziemy tutaj nie tylko profesjonalne kosmetyki do włosów, ale również sprzęt niezbędny do wyposażenia salonu, inne produkty niezbędne do pracy fryzjera, a także wyposażenie dodatkowe, niezbędne dla wygody pracy fryzjera. Dodatkowo ze względu na działalność hurtową ceny w takim miejscu będą znacząco niższe niż te detaliczne, co dla osób robiących zakupy dla prowadzonej przez siebie firmy jest bardzo istotne.

nożyczki fryzjerskie

Dlaczego warto zaopatrywać się w hurtowni fryzjerskiej?

Wizyta w hurtowni to przede wszystkim dostęp do niezliczonej ilości akcesoriów, produktów i sprzętu, których na co dzień nie ma w sklepach detalicznych lub są w ograniczonym zakresie. Jeżeli potrzebujemy specjalistycznych kosmetyków czy produktów do pielęgnacji włosów, jest dużo większa szansa na znalezienie ich w właśnie w hurtowni. Dodatkowym plusem są również rozmiary - przeciętna hurtownia jest znacznie większa, a także nierzadko współpracuje z markami i producentami produktów dla fryzjerów, przez co mamy dostęp do wielu ich rodzajów w jednym miejscu, a także jesteśmy na bieżąco z nowościami, targami, dniami otwartymi i innymi wydarzeniami związanymi z branżą.

wyposażenie salonów fryzjerskich

Czy tylko salony fryzjerskie mogą korzystać z hurtowni?

Przyjęło się oczywiście, że zakupy w hurtowni robią głównie firmy działające w danej branży, jednak nie tylko one mają prawo to robić. Jeżeli jesteśmy klientem indywidualnym również możemy bez problemu zrobić zamówienie w hurtowni, jednak musimy liczyć się z tym że otrzymamy inny cennik, niż osoby zamawiające produkty na firmę, na przykład do dalszej odsprzedaży. Z drugiej strony hurtownia fryzjerska to miejsce w którym znajdziemy absolutnie wszystko, czego moglibyśmy zapragnąć dla naszych włosów, w związku z czym szukanie konkretnej rzeczy w ramach jej oferty może być łatwiejsze. Dobrym przykładem mogą być nożyczki fryzjerskie - w hurtowni do wyboru mamy niezliczoną ilość wariantów i producentów, podczas gdy w sklepach detalicznych czy internetowych ten wybór będzie znacznie mniejszy lub bardziej rozproszony pomiędzy różnymi punktami sprzedaży, co naraża nas na zwiększony koszt wysyłki czy konieczność poświęcenia większej ilości czasu na szukanie.

profesjonalne kosmetyki do włosów